Ośrodek Kolonijno-Wypoczynkowy Edukacji Ekologicznej w Krynicy Morskiej - Piaskach

ul. Piaskowa 23, 82-120 Krynica Morska - Piaski

Informacje

 

Na najbardziej wysuniętym skrawku Mierzei Wiślanej, gdzie spotykają się wody Morza Bałtyckiego i Zalewu Wiślanego, w małych jakże spokojnych i cichych Piaskach, nieopodal granicy Unii Europejskiej - 3 km od granicy z Rosją, mieści się Ośrodek Edukacji Ekologicznej.

Miejsce na idealny odpoczynek duszy i ciała, długa, nieprzepełniona plaża, cieplejsza woda niż na zachodnim wybrzeżu, ścieżki leśne, a dla najbardziej spostrzegawczych nagrody do znalezienia, w postaci pięknego złota Bałtyku jakim jest bursztyn.

Ośrodek na ogrodzonym i bezpiecznym terenie, w którym znajduje się mnóstwo atrakcji dla dzieci. Na terenie naszego ośrodka znajduje się boisko i urządzenia rekreacyjno – sportowe umożliwiające spędzanie czasu w sposób czynny i aktywny. Siłownia plenerowa, piłka nożna,  hala sportowa, rowery, stół do ping-ponga  to tylko część atrakcji które sprawią, że każdy znajdzie miejsce dla siebie.

Ścieżka spacerowa nad morze prowadzi przez 500 metrów cudnie pachnącego, sosnowego lasu. A w okół ośrodka jeszcze piękniejsze widoki, rozlegające się na Zalew Wiślany i wysoczyznę elbląską.

Od 2017 roku nie lada gratka dla rowerzystów! Przed bramą ośrodka swój początek ma NOWA ścieżka rowerowa, którą pośród lasu nad brzegiem morza dojedziemy do centrum Krynicy Morskiej /ok. 12 km/

 

Przebywającym u nas dzieciom oferujemy zakwaterowanie w budynku głównym w pokojach 2-5 osobowych z łazienkami (natrysk, umywalka, WC), tv i WiFi.
Baza noclegowa dla kadry – pokoje 2-3 osobowe z łazienkami (natrysk, umywalka, WC), tv i WiFi,

 

Zaplecze gastronomiczne.

Zapewniamy całodzienne wyżywienie w konfiguracji i porach dostosowanych do potrzeb naszych gości. Wszystkie posiłki mogą być serwowane w formie bufetu lub do stolików.

 

Galerie

Galeria obiektu
Play rooms - pokoje rozrywek
galeria

Pokoje

Pokój dla 2-4 osób

Pokój z własną łazienką i tv

Pokój dla 2-4 osób

Pokój z własną łazienką i tv

Mapa

nawiguj
Udogodnienia

W tej chwili brak ofert last minute