Słoneczny Dwór

ul. Gdańska 36, 82-120 Krynica Morska

Informacje

Wypoczywaj tak jak lubisz:)  W zielonej części Krynicy Morskiej, z dala od zgiełku centrum odnajdziesz swoje miejsce na udany wypoczynek. Słoneczny Dwór prowadzony jest przez rodzinę i dla rodzin. To komfortowe pokoje, wyśmienita kuchnia oraz moc atrakcji.

Słoneczny Dwór usytuowany jest w spokojnej i malowniczej okolicy Krynicy Morskiej, vis a vis leśnego przejścia na plażę – 8 min. spacerem, 3 min. do plaży nad Zalewem Wiślanym i 20 min. do centrum.

W 2018r, obiekt został odnowiony. Myślą przewodnią  było połączenie funkcjonalności, nowoczesnego designu oraz regionalnych  klimatów Mierzei Wiślanej i Żuław.  Wierzymy, iż komfortowe wnętrza pozwolą w pełni cieszyć się wypoczynkiem w tym pięknym zakątku Polski.

Kuchnia to nasz główny atut.  To za smak i jakość potraw jesteśmy najwyżej oceniani przez Naszych gości. 

Nasze posiłki przygotowujemy w oparciu o najwyższej jakości produkty dostępne na lokalnym rynku. Ryba, króluje na naszym stole, nie tylko obiadowym.  Korzystamy z receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie, tak by zawsze przywołać smaki z dzieciństwa.

Coś dla ciała i duszy:) W naszym SPA wykonujemy zabiegi w oparciu o nowoczesny sprzęt oraz uznane marki kosmetyków.  Znajdą tu Państwo fachową poradę, miłą atmosferę oraz pełen spokoju i odprężenia czas tylko dla siebie.

Słoneczny Dwór

To obiekt przyjazny rodzinom z dziećmi. Przygotowaliśmy szereg udogodnień dla najmłodszych, a także dla rodziców by ułatwić im pobyt.  Lecznicze walory klimatyczne Krynicy Morskiej to dodatkowy atut  wypoczynku w naszym obiekcie.

Zdjęcia

Mapa

nawiguj
Udogodnienia

W tej chwili brak ofert last minute