Pokój 2-osobowy Pokój 3-osobowy Pokój 4-osobowy Studio Łazienka w pokoju Telewizor Lodówka w pokoju Aneks kuchenny lub dostęp do kuchni Świetlica Balkon Parking Plac zabaw Miejsce na grill/ognisko Stół do pingponga Sauna Wypożyczalnia Zwierzęta mile widziane dostęp do Internetu

Opis

Serdecznie zapraszamy gości przez cały rok do naszego Ośrodka Wypoczynkowego Relax, usytuowanego w Krynicy Morskiej na Mierzei Wiślanej wśród drzew, gdzie specyfika położenia obiektu sprzyja aby w ciszy i spokoju, na łonie natury spędzić swój czas. Bliskie położenie ośrodka od morza - 120m i panujący tu mikroklimat sprzyja regeneracji naszego organizmu.

Obiekt przygotowany jest do przyjęcia 80 gości w pokojach 3 i 4 osobowych oraz w apartamentach o wysokim standardzie. Pokoje wyposażone są w łazienki, aneks kuchenny, TV.

Koszt pobytu jednej osoby od 45 do 75 zł/dobę

dla dzieci połowa ceny

Ponadto w ośrodku znajduje się wypożyczalnia rowerów, która zachęca do wycieczek po przepięknych okolicach. Wszystko to i wiele innych atrakcji zachęca do odwiedzenia naszego Ośrodka położonego w tak malowniczym zakątku Polski, do którego serdecznie zapraszamy.

Ośrodek stanowi też doskonałą bazę wypadową do zwiedzania Westerplatte, Sopockiego Molo, Gdańskiej Starówki - czy całego Trójmiasta.

Ośrodek monitorowany, bezpłatny parking na terenie ośrodka.

Możliwy wynajem samochodu Volkswagen Tiguan w cenie od 200 PLN za dobę.

Przedpłaty w wysokości 20-30% proszę wpłacać na konto - 

"COTON" Export-Import 82-300 

ELBLĄG ul Rybacka 30-31/1

66 1060 0076 0000 4018 8002 0339           

Wyślij wiadomość

powrót