Pokoje Pod Kotwicą

ul. Piaskowa 23, 82-120 Krynica Morska - Piaski

Informacje

 OBIEKT ODDANY DO UŻYTKU W CZERWCU 2018 

Na samym końcu Mierzei Wiślanej w Krynicy Morskiej - Piaski pośród wspaniałego mieszanego lasu znajduje się nasz obiekt.

Poznacie zakątek, w którym nieskażona ingerencją człowieka przyroda dyktuje swoje prawa i nakazuje się do nich dostosować... (droga asfaltowa kończy się 1,5 km przed ośrodkiem)

Duży ponad 1,3 hektarowy, ogrodzony, bezpieczny teren idealnie nadaje się do rodzinnego wypoczynku. Nad morze prowadzi leśna utwardzona ścieżka pośród sosnowego lasu, którą bez trudu pokonamy w kilka minut, w końcu to zaledwie 500 metrów. Z ośrodka roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Zalew Wiślany i wysoczyznę elbląską.

Oferujemy Państwu przestronne pokoje Pod Kotwicą 2-5 osobowe z łazienkami. Każdy z nich komfortowo wyposażony w pojedyncze łóżka. 4 pokoje z balkonami i pięknym widokiem na Zalew Wiślany oraz Wysoczyznę Elbląską. 

Na ogrodzonym terenie znajduje się bezpłatny parking. 

Od 2017 roku nie lada gratka dla rowerzystów!  Przed bramą ośrodka swój początek ma NOWA ścieżka rowerowa, którą pośród lasu nad brzegiem morza dojedziemy do centrum Krynicy Morskiej /ok. 12 km/

 

Zapraszamy również do naszych Apartamentów Eko-Oaza www.krynicamorska.pl/eko-oaza

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia

Pokoje

Pokój dla 2-4 osób

pokój z łazienką i tv

Mapa

nawiguj
Udogodnienia

W tej chwili brak ofert last minute