Pokój 2-osobowy Pokój 3-osobowy Pokój 4-osobowy Łazienka w pokoju Telewizor Balkon Parking Plac zabaw Miejsce na grill/ognisko Stół do pingponga Boisko Kort tenisowy Zwierzęta mile widziane

Opis

NOWO WYBUDOWANY OBIEKT
ODDANY DO UŻYTKU W CZERWCU 2018 

Idealne miejsce na rodzinny wypoczynek.

Na samym końcu Mierzei Wiślanej w Krynicy Morskiej - Piaski pośród wspaniałego mieszanego lasu znajduje się nasz obiekt.

Poznacie zakątek, w którym nieskażona ingerencją człowieka przyroda dyktuje swoje prawa i nakazuje się do nich dostosować... (droga asfaltowa kończy się 1,5 km przed ośrodkiem)

Duży ponad 1,3 hektarowy, ogrodzony, bezpieczny teren idealnie nadaje się do rodzinnego wypoczynku. Nad morze prowadzi leśna utwardzona ścieżka pośród sosnowego lasu, którą bez trudu pokonamy w kilka minut, w końcu to zaledwie 500 metrów. Z ośrodka roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Zalew Wiślany i wysoczyznę elbląską.

Na terenie naszego ośrodka znajdują się boiska i urządzenia rekreacyjno – sportowe umożliwiające spędzanie czasu w sposób czynny i aktywny. Piłka siatkowa, koszykowa oraz nożna, ściana wspinaczkowa, plac zabaw z drewnianymi drabinkami, stół do tenisa stołowego to tylko część atrakcji, które sprawią, że każdy znajdzie miejsce dla siebie.

Oferujemy Państwu przestronne pokoje Pod Kotwicą 2-5 osobowe z łazienkami. Każdy z nich komfortowo wyposażony w pojedyncze łóżka. 4 pokoje z balkonami i pięknym widokiem na Zalew Wiślany oraz Wysoczyznę Elbląską. 

Na ogrodzonym terenie znajduje się bezpłatny parking. 

Od 2017 roku nie lada gratka dla rowerzystów!  Przed bramą ośrodka swój początek ma NOWA ścieżka rowerowa, którą pośród lasu nad brzegiem morza dojedziemy do centrum Krynicy Morskiej /ok. 12 km/

 

Zapraszamy również do naszych Apartamentów Eko-Oaza www.krynicamorska.pl/eko-oaza

 

 

 

 

 

 

 

 

Wyślij wiadomość

powrót