Eko-wczasy

Piaskowa 23, 82-120 Krynica Morska - Piaski

Wyślij wiadomość

Informacje

Zapraszamy na ul. Piaskową 23 w Krynicy Morskiej-Piaski.

Ośrodek Edukacji Ekologcznej

 

 

EKO - WCZASY

U NAS ekologicznie i ekonomicznie

Dla rodzin z dziećmi

i osób starszych

O ośrodku

Na samym końcu Mierzei Wiślanej w Krynicy Morskiej - Piaski pośród wspaniałego mieszanego lasu znajduje się nasz obiekt.

Zapraszamy serdecznie do nas. Poznacie zakątek, w którym nieskażona ingerencją człowieka przyroda dyktuje swoje prawa i nakazuje się do nich dostosować... (droga asfaltowa kończy się 1,5 km przed ośrodkiem)

Duży ponad 1,3 hektarowy, ogrodzony, bezpieczny teren idealnie nadaje się do rodzinnego wypoczynku. Nad morze prowadzi leśna utwardzona ścieżka pośród sosnowego lasu, którą bez trudu pokonamy w kilka minut, w końcu to zaledwie 500 metrów. Z ośrodka roztacza się zapierający dech w piersiach widok na Zalew Wiślany i wysoczyznę elbląską, z dominującą na Wzgórzu Katedralnym we Fromborku zbudowaną w XIV wieku Bazyliką Katedralną pod wezwaniem Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny i św. Andrzeja Apostoła. To właśnie we Fromborku część swojego życia spędził Mikołaj Kopernik.

Na terenie naszego ośrodka znajdują się boiska i urządzenia rekreacyjno – sportowe umożliwiające spędzanie czasu w sposób czynny i aktywny. Piłka siatkowa, koszykowa oraz nożna, tory przeszkód, ściana wspinaczkowa, plac zabaw z drewnianymi drabinkami, stół do tenisa stołowego to tylko część atrakcji, które sprawią, że każdy znajdzie miejsce dla siebie.

O pokojach

Naszym gościom oferujemy pokoje ekonomiczne dla 2-,3-,4-,5- lub 6-osób z własną łazienką i  TV-led 29" DVB-T.

W cenie pobytu zapewniamy pościel  (ręczniki za dodatkową opłatą lub we własnym zakresie). Bezpłatne miejsca parkingowe na ogrodzonym terenie ośrodka. 

O wyżywieniu

W budynku znajduje się stołówka, w której w sezonie można wykupić smaczne posiłki po przystępnej cenie.


 

Serdecznie zapraszamy, jesteśmy przekonani, 

że tak urokliwego miejsca na samym końcu Polski 

nigdzie Państwo nie znajdą.

 

 

Zdjęcia

Pokoje

Pokój dla 5 osób

Pokój z własną łazienką

Pokój dla 3 osób

z łazienką i tv-led

Pokój dla 2 osób

Bardzo mały pokój ze skosami

Mapa

nawiguj
Udogodnienia

W tej chwili brak ofert last minute