II Etap Wyborów Bursztynowej Miss Polski 2007 15.07.2007

Bursztynowa Miss Polski 2007


II Etap Wyborów Bursztynowej Miss Polski 2007

Dnia 14.07.07 w Jantarze odbył się drugi etap Bursztynowej Miss Polski. Wzięło w nim udział 12 kandydatek z Krakowa, Biertowic, Ochodza, Zalesia Górnego, Elbląga, Grodziska Mazowieckiego, Mławy i Chełma.

Jolanta Michalcewicz z Elbląga została Bursztynowa Miss Polski Jantar 2007, z liczbą głosów 113.

Konkurs Bursztynowej Miss Polski 2007 odbył się na Plaży Głównej, ponadto przez cały dzień można było obserwować poławiaczy bursztynu, z okazji IX Mistrzostw Świata w Poławianiu tego pięknego kamienia.

Jolanta otrzymała również komplementarny tytuł - Bursztynowej Miss Bella. Tytułami komplementarnymi zostały uhonorowane także dwie inne kandydatki, także z Elbląga. Bursztynową Miss Negocjator została Katarzyna Bukowska z Elbląga, natomiast Miss Pujan  Magdalena Kowalczyk.

Kandydatki do tytułu Bursztynowa Miss Polski 2007 wystąpiły w czterech wyjściach. Pierwsze wyjście było w kolekcji odzieży firmy India Collection z Elbląga, kolejne w strojach kąpielowych marki Spin i trzecie w kolekcji bielizny marki Hanesbrands Europe. Finałowe wyjście miało miejsce w strojach jednoczęściowych marki Spin. Dodatkowo na żywo wystąpił Grzegorz Grudziński promując swoją płytę. Aby podnieść poziom widowiska wszystkie kandydatki uczestniczące w konkursie były przygotowane przez profesjonalnych wizażystów - Paul Sagane Polska. Była możliwość także degustacji kawy, dzięki firmie Magsped  wyłącznego importera kawy Caffe Jaguari. Atrakcją była również obecność konsultantki z firmy Eva sun, która profesjonalnie zbadała skórę twarzy i doradziła w wyborze odpowiedniego kosmetyku do pielęgnacji. W przerwach odbył się także pokaz tańca Pań z klubu Bella Line Wellness centrum, który jest najnowsza inwestycja Toruńskich zakładów materiałów Opatrunkowych S.A.

W edycji 2007 kandydatki, wszystkie kandydatki otrzymają produkty marki Bella i Eva Sun. Utytuowane kandydatki otrzymały dodatkowo kosmetyki Marki Farmona, Paul Sagane i produkty Firmy Magsped, wyłącznego importera kawy Caffe Jaguari. W Jantarze dodatkowo Finalistki otrzymały bursztynowe wisiorki od firmy Amber Art - Gutowski

W gali finałowej natomiast wszystkie kandydatki otrzymają stroje kąpielowe Firmy Spin, odzież firmy India Collection i bieliznę marki Hanesbrands Europe, produkty marki Bella, kosmetyki marki Eva Sun, Farmona i Paul Sagane, a także biżuterię marki Semantica.

Dodatkowo finalistki konkursu otrzymają kino domowe i telewizor ufundowane przez Firmę Pujan, a także disckmany i wieżę stereo ufundowane przez Dom Brokerski Negocjator.

Kilka informacji o kandydatkach:

KANDYDATKA NR 12 - Jolanta Michalcewicz ma 16 lat. Rodowita Elblążanka. Obecnie uczy się w gimnazjum nr 9 .Interesuje się sportem i dodatkowo uprawia czynnie łyżwiarstwo, wrotkarstwo szybkie, siatkówkę, aikido, pływanie. W wolnych chwilach relaksuje się słuchając muzyki, serfuje po internecie i opiekuje się zwierzętami. Na wakacje najchętniej wyjeżdża do Krainy Tysiąca Jezior.

KANDYDATKA NR 9 - Magdalena Kowalczyk z Elbląga, ma 16 lat. Uczy się Gimnazjum nr.7 w Elblągu. Interesuje się sportem, tańcem i astrologią. Madzia najchętniej pojechałaby w góry, aby podziwiać swoje ulubione kwiaty- niezapominajki.

KANDYDATKA NR 7 Katarzyna Bukowska z Elbląga. Ma 20 lat. Obecnie kontynuuje naukę w szkole Policealnej im. Jadwigi Romanowskiej. Interesuje się sportem głównie piłką siatkową i pływaniem, w wolnych chwilach słucha muzyki i tańczy. Kasia to zodiakalna waga, dlatego też jest osobą o zrównoważonej naturze, choć czasami bywa porywcza. Swój talent pływacki wykorzystuje ratując życie innym  jest ratowniczą Elbląskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia ratunkowego.

Zapraszamy na kolejne eliminacje, tym razem 21 lipca w Pucku o godz. 17.00 w Porcie rybackim.
Wszystkie aktualności