Święta Wielkanocne w Krynicy Morskiej 03.04.2019

 

Wciąż brak pomysłu jak spędzić Święta Wielkanocne? Przyjedźcie do krynicy Morskiej! Po obfitym śniadaniu, babkach, żurkach i mazurkach zbawienne będą długie spacery. A gdzie przyjemniej spacerować jak nie po nadmorskiej plaży? Jesteśmy pewni, że do przebywania na świeżym powietrzu nie trzeba będzie nikogo namawiać. Drogie panie a także gotujący panowie jeśli hasło "święta" kojarzy wam się głównie z listą sprawunków, poszukiwaniem przepisów, czasochłonnym przyrządzaniem słodkich wypieków i mięsnej pieczeni, wczesnym niedzielnym wstawaniem by zorganizować świąteczne śniadanie dla najbliższej rodziny i gości to cały ten stres możecie zamienić na święta w hotelu. Bez trosk czy sernik wyjdzie idealny, czy barwniki do jaj dadzą intensywny kolor, czy na pewno okna wszędzie wymyte i wyprane firanki. Są takie miejsca gdzie czekają na Was już posprzątane pokoje a świąteczne dania przygotowane przez szefa kuchni poda do stołu kelner.

Obiekty noclegowe w Krynicy Morskiej oferują świąteczne pobyty z wyżywieniem oraz pobyty obejmujące same noclegi. Można wtedy przygotować posiłki w aneksach kuchennych, dokupić w restauracjach innych hoteli lub skorzsystać z gastronomii na mieście.
 

ps. Podczas świąt będzie sporo okazji by pozwiedzać nasze piękne kościółki w Piaskach, Krynicy Morskiej, Kątach Rybackich, Sztutowie, Stegnie, Jantarze i Mikoszewie.


Wszystkie aktualności