Stegna - Przebojowe Lato 11.08.2007

Oj działo się działo w Stegnie na stadionie. W sobotę 11.08.2007r. odbyła się impreza pod nazwą "Przebojowe Lato" tygodnika "Naj", Radia Zet i Telewizji Polsat.
Warto było przyjechać i zobaczyć na żywo takie gwiazdy jak: Pan Japa, Krzysztof Ibisz, Zygmunt Chajzer, Rafał Bryndal, Kabaret Neonówka, De Mono i Myslovitz.

Pogoda dopisała, nie było zimno. Wręcz przeciwnie gorącą atmosferę podtrzymywali konferansjerzy: Krzysztof Ibisz i Zygmunt Chajzer. Zapraszali widzów do wzięcia udziału w przeróżnych konkursach, np. konkurs kulinarnej wiedzy w warzywnych przebraniach, układanie jak najwyższej wieży z puszek przypraw.
Na całym placu stadionu rozstawione były stoiska sponsorów, które oferowały przybyłym gościom różne atrakcje: konkursy biegów rodzinnych, gra w piłkarzyki , kompozycje sałatek, konkursy dla dzieci prowadzone przez klauna.
Gdy na scenie występował Pan Japa, wszystkie dzieci pękały ze śmiechu. Przedstawił on atrakcyjny program dla najmłodszych. Niejeden dorosły także bawił się przy nim dobrze.
W jeszcze lepszy humor wprowadzili wszystkich członkowie z kabaretu Neonówka.
Przedstawili wiele komicznych skeczy znanych z telewizji. Pokazali widzom, że śmiech to zdrowie.
Jedną z głównych atrakcji wieczoru był koncert zespołu De Mono. Andrzej Krzywy wraz z kolegami wprowadzili widzów w hipnotyczny stan. Widać było, że panowie z De Mono dali z siebie wszystko potwierdzając, że znają się na tym co robią. Publiczności podobał się ten występ i nie chcieli wypuścić artystów ze sceny. De Mono żartowali, że to był ich pierwszy bis w historii zespołu.
Drugą z głównych atrakcji Przebojowego Lata był występ formacji Myslovitz. Od początku nie dali wytchnienia publiczności. Ich dynamiczna rockowa muzyka odbierana była z wielką radością przez fanów i resztę publiczności. Zespół zaczarował wszystkich. Koncert, choć nie był krótki, wydał się momentem. Widzowie skandowali nazwę zespołu w nadziei na bis. Myslowitz nie zawiódł nikogo dając najdłuższy bis w tej trasie koncertowej.

Impreza była niezwykle udana. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
Wszystkie aktualności