Turystyczne Targi Gdańskie 2003 02.04.2003

Relacja z targów

Turystyczne Targi Gdańskie 2003 przeszły do historii. W przypadku naszego regionu była to niezwykle owocna impreza. Dzięki trójporozumieniu jakie zawiązały gminy MIERZEI WIŚLANEJ (Krynica Morska, Sztutowo i Stegna), nasze stoisko było jednym z najokazalszych i najatrakcyjniejszych. Na konferencji prasowej Komisarz Targów - Pani Dorota Solochewicz - podawała nasze stoisko jako wzorowy przykład w jaki sposób powinno promować się polską turystykę.
Przez trzy dni targów nasze stoisko odwiedziło kilka tysięcy osób. Byli tzw. "zbieracze ofert" jak również turyści i przedstawiciele biur podróży zainteresowani konkretną ofertą wypoczynkową. Było też wielu studentów, którzy piszą prace licencjacie lub magisterskie o naszym regionie. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się katalog Mierzeja 2003 oraz kolorowe i przyciągające uwagę foldery poszczególnych obiektów. Najszczęśliwsi od naszego stoiska odchodzili ci, którym udało się nas przekonać, że oprócz broszur powinni otrzymać od nas kalendarz ścienny i torbę reklamową.
Z reporterskiego obowiązku dodamy, że Urząd Miasta krynica Morska był reprezentowany przez Panią Angelikę Gotkowską a branżę turystyczną reprezentował Pan Adrian Bogusłowicz z Centrum Informacyjno-Turystycznego.

                                                                                              Adrian Bogusłowicz
Wszystkie aktualności