WAŻNE - PRZECZYTAJ KONIECZNIE

  • Opublikowany: 25 maja 2018

Szanowni klienci! 
Dla najlepszego bezpieczeństwa Państwa usług oraz ochrony danych osobowych, jednocześnie dostosowując się do aktualnie obowiązujących przepisów prawa podejmujemy działania mające na celu udoskonalenie procesu współpracy pomiędzy nami. Dlatego już dzisiaj chcemy Państwa poinformować, że wdrożyliśmy nowe procedury w zakresie ochrony danych osobowych oraz nowy regulamin korzystania z serwisu oraz politykę prywatności, które wchodzą w życie z dniem 25 maja 2018.

W nowym regulaminie opisaliśmy wszystkie procedury i procesy utrzymywania kontaktu oraz zasad bezpieczeństwa, dla Państwa wygody przygotowaliśmy niezbędny formularz wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do świadczenia przez nas usług drogą elektroniczną.


W jakim celu będziemy przetwarzać twoje dane? 
Pomiary statystyczne - chcemy wiedzieć ile osób odwiedza naszą stronę marketing - chcemy lepiej dopasowywać reklamy do zainteresowań czytelników do świadczenia usług drogą elektroniczną

Kto jest administratorem danych osobowych?
Administratorem danych osobowych jest Agencja Alfa z siedzibą w Elblągu, ul. Nitschmana 24-26-28Ł.

Komu możemy przekazywać dane?
Zgodnie z obowiązującym prawem mogą to być podmioty przetwarzające dane na nasze zlecenie np: firmy zajmujące się marketingiem, reklamą, podwykonawcy usług. Twoje dane mogą być też udostępnione organom prawa o ile otrzymamy stosowną podstawę prawną.

Listę naszych zaufanych partnerów znajdziesz w naszej polityce prywatności.

Jakie są twoje prawa w stosunku do twoich danych? 
Możesz w każdej chwili wycofać zgodę na przetwarzanie danych, masz prawo dostępu do nich, sprostowania, usunięcia itp. Szczegóły znajdziesz w naszej polityce prywatności.