Pierwszy dzień targów a my już z nagrodami !!! 21.04.2017

W ten weekend w Warszawie odbywają się 22. Targi Turystyki i Wypoczynku LATO.  Serdecznie zapraszamy do odwiedzin stanowiska Krynicy Morskiej na stoisku województwa pomorskiego. 

Mamy tu najnowsze katalogi z bazą noclegową Krynicy Morskiej, foldery, ulotki i wizytówki poszczególnych obiektów.   

Chwalimy się bo mamy czym! Podczas otwarcia targów Lato 2017 czyli dziś 21 kwietnia rozstrzygnięto plebiscyt Magazynu Turystycznego Wasze Podróże na najpiękniejszą miejscowość plażową w Polsce. I teraz fanfary dla Mierzei Wiślanej bo na podium  Mierzeja Wiślana jest aż dwa razy. Pan Adrian Bogusłowicz właściciel portalu krynicamorska.pl odebrał nagrody dla Mikoszewa za zajęcie pierwszego miejsca oraz dla Krynicy Morskiej za zajęcie  drugiego miejsca. Na trzecim miejscu znalazła się Kuźnica.  

W ramach targów odbywa się też sporo imprez towarzyszących zarówno dla dzieci jaki i dla dorosłych. Spotkania z podróżnikami, strefa promująca turystykę rowerową, warsztaty fotograficzne,  bajkowa strefa dla najmłodszych, występy zespołów regionalnych, pokazy sportowe oraz liczne konkursy. Równoległe odbywają się tu Targi Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych Regionalia oraz oraz Targi Agroturystyka.

Czekamy na Was w piątek do godz. 17, w sobotę w godz. 10-18 a w niedzielę w godz. 10-16.

Do zobaczenia na targach i oczywiście potem na Mierzei Wiślanej!


Wszystkie aktualności