Weekend listopadowy w Krynicy Morskiej

  • Opublikowany: 10 listopada 2016

Aura pogodowa płata nam figle. Początek tygodnia rozpoczął się pierwszym śniegiem, który delikatnie oprószył las. Końcówka tygodnia zapowiada się za to słonecznie.

Jednak czy to wiosna, lato, jesień albo zima, każda pora roku nad morzem jest wyjątkowa. Wiosną możemy obserwować jak pięknie budzi się natura do życia, pierwsze pączki kwiatów i liści na drzewach, ciepłe promyczki słońca na skórze i ćwierkot ptaków, lato to wakacje, czas beztroskiej zabawy, wspaniałych wspomnień, wycieczek i błogiego odpoczynku, jesień jest całkowicie nostalgiczną porą roku, idealną na spacery we dwoje po pięknie usłanym kolorowymi liśćmi lesie, zbieranie grzybów całą rodziną, robienie ludzików z kasztanów i żołędzi wspólnie z dziećmi, a zima? Co z tą zimą? Długie zimowe spacery nad morzem, morsowanie w zimnej wodzie Bałtyku, lepienie bałwana na plaży, zjeżdżanie z pagórków na sankach, narciarstwo biegowe, podziwianie ośnieżonych lasów i wydm czy też magiczny klimat świąt lub nowego roku nad morzem.

Niezależnie od tego jaka pogoda sprzyjać nam będzie w ten weekend serdecznie zapraszamy do Krynicy Morskiej!

To wyjątkowy czas by odpocząć, zregenerować siły przed kolejnym tygodniem, uciec od miejskiego zgiełku, beztrosko leniuchować czy też aktywnie maszerować po nadmorskich plażach. W ten weekend na Mierzei Wiślanej nie zabraknie atrakcji, takich oczywiście czysto posezonowych. W sobotę odbędzie się V Jesienny Rajd Nordic Walking w Kątach Rybackich, a w sobotę Klub Elbląskich Morsów zaprasza do wspólnego hartowania w ‘letniej’ wodzie Bałtyku.