Atak STRONG MAN-ów !!!

  • Opublikowany: 25 lipca 2003
Starcie gigantów

Wiele wydarzeń podczas tegorocznego BURSZTYNOWEGO LATA w Krynicy Morskiej dzieje się po raz pierwszy. Podobnie było w ostatnią niedzielę kiedy plażą zawładnęli STRONG MAN-i. Wspaniałe zawody o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA KRYNICA MORSKA przyciągnęły prawdziwe tłumy wielbicieli "SIŁACZY".
W szranki stanęli: Sławomir Toczek, Tomasz Lech, Ireneusz Kuraś i Jarosław Dymek - wice-mistrz europy indywidualnie i mistrz świata w parach. Zawody pomimo zapewnień Jarka Dymka, że przyjechali tu głównie dobrze zabawić publiczność, miały bardzo sportowy charakter. Żaden z Panów ani na chwilę nie odpuszczał. W pięciu rozegranych konkurencjach (spacer farmera, spacer buszmena, wyciskanie na barki, waga płaczu i gumowy koszmar) zwyciężył bezkonkurencyjnie JAROSŁAW DYMEK i to jemu przypadł PUCHAR BURMISTRZA MIASTA KRYNICA MORSKA.
W przerwach pomiędzy konkurencjami także widzowie (zarówno Panowie jaki i Panie) mogli zmierzyć się z ciężarami jakie dźwigają STRONG MAN-i. Zabawa była wspaniała, rywalizacja naprawdę emocjonująca, chociaż nie rzadko ciężko było widzowi ruszyć z miejsca z ciężarem.