To nie koniec lata! 29.08.2016

Mimo, że lada dzień przypada nam koniec wakacji, dzieci wrócą do szkoły a dorosłym skończą się urlopy, to nie koniec lata!

W ostatnich dniach słupki rtęci pokazywały ponad 30 stopni, żar lał się z nieba, a wszyscy plażowicze szukali ochłody i orzeźwienia w morzu. Pogoda troszkę odpuści te upały, jednak to nie znaczy, że ciepło i słońce nas opuści! Przewidywane temperatury na ten tydzień to 22-25 stopni. Koniec sierpnia i początek września kojarzy się zawsze ze "świętym spokojem" z racji dużo mniejszych tłoków na plaży i w mieście, o wiele tańszymi kwaterami do wynajęcia i z kawałkiem plaży tylko dla siebie. 

Jeśli więc, nie byliście jeszcze na urlopie, lub nie macie planów na weekend znajdźcie sobie jakiś przytulny kąt do zamieszkania, spakujcie dobre humory i stroje kąpielowe i ruszajcie do Krynicy Morskiej! 

Zachody słońca z ukochaną osobą, poranne spacery lub jogging z przyjaciółką, czy błogie leniuchowanie z pociechami na plaży to najlepszy pomysł, aby ukoronować końcówkę wakacji a tym samym nabrać dużo sił i energii przed powrotem do pracy. 

Propozycje wolnych noclegów od dziś: 

www.krynicamorska.pl/gryf

www.krynicamorska.pl/eko-wczasy

www.krynicamorska.pl/eko-oaza

www.krynicamorska.pl/holandia

www.krynicamorska.pl/eliza14

www.krynicamorska.pl/teresa6

www.krynicamorska.pl/ada

www.krynicamorska.pl/sonia

www.krynicamorska.pl/petra

www.krynicamorska.pl/kamila

www.krynicamorska.pl/karina5


Wszystkie aktualności