Extreme Bike Tour Krynica Morska

  • Opublikowany: 4 sierpnia 2016

W sobotę 30 lipca odbyły się ekstremalne, ekscytujące i widowiskowe pokazy Extreme Bike Tour!

Mogliśmy obserwować pierwsze zmagania dzieci na rowerach bmx i małym torze do nauki jazdy. Były także pokazy zawodowców, którzy dosłownie latali pod samym niebem!

Efektowne triki, pokazy ewolucji i sprytne sztuczki na rowerach, sprawiły że tłumy wczasowiczów z zaciekawieniem obserwowały i głośno dopingowały wyczyny młodych rowerzystów.

Odbyły się również pouczające pokazy i historia o ewolucji roweru, pokazana w sposób zabawnego przedstawienia. Każdy chętny widz mógł przejechać się na bicyklu czy też stać się pasażerem jakże bajecznej rowerowej ‘dorożki’. można było także spróbować ‘jazdy’ rowerem z jednym, ogromnym kołem.

Cała impreza była naprawdę udana, z niecierpliwością czekamy na kolejną edycję Extreme Bike Tour w Krynicy Morskiej!

 

Na terenie krynickiego molo odbywał się także rodzinny piknik "Bezpieczne i ekologiczne wakacje z rodzimą przyrodą". Na przygotowanych stanowiskach dzieci mogły sprawdzić swoją wiedzę ze znajomości zwierząt i roślin grając w różne planszówki oraz inne przygotowane specjalnie dla nich zabawy z nagrodami. Ciekawymi 'pogadankami' o ochronie przyrody oraz o ciekawostkach z życia zwierząt zainteresowani byli duzi i mali. Powodzeniem cieszyło się również stoisko Policji, gdzie można było na chwilę wcielić się w rolę policjanta i przyodziać w kamizelkę kuloodporną i kask oraz potrzymać policyjne akcesoria. 

 

Tutaj znajdziecie filmik z naszego drona ‘podglądacza’, który z lotu ptaka filmował sobotnią imprezę.