Wymarzone gorące lato! 20.07.2016

Podczas gdy w niektórych rejonach kraju chłód i hula wiatr to na Mierzei Wiślanej nadal iście wakacyjnie. Nie pierwszy raz wspominamy o tym, że jeśli prognozy pogody dla Krynicy Morskiej wskazują dziwnie niskie temperatury lub zachmurzenie to są w zdecydowanej mierze niesprawdzalne.

Są tacy, którzy całymi dniami zażywają morskich kąpieli oraz tacy którzy cały dzień wygrzewają się na słoneczku leżąc na kolorowych ręcznikach lub leżakach. Jeśli zwiedzanie okolicy zostawiliście na niepogodę to no cóż, może innym razem;) Warto jednak odwiedzić chociaż krynickie punkty widokowe bo natura obdarowała naszą okolicę w przepiękne krajobrazy. Wydma Wielbłądzi Garb oraz latarnia morska – czeka was troszkę wspinaczki ale przy takiej słonecznej pogodzie uzyskacie szeroką panoramę okolicy.

 

Nadmorska plaża przyciąga nie tylko amatorów opalania. Każdego wieczoru plaża zamienia się w tzw. strefę chilloutu;) wszyscy chcą poczuć romantyczną atmosferę podziwiając zachód słońca. Pełen relaks: pojedynczo, parami, całymi rodzinami i grupami siedzą na plaży zarówno żeglarze, miłośnicy turystyki rowerowej, piechurzy oraz stroniący od aktywnego wypoczynku. Możesz być tu po raz setny – zachód słońca jest zawsze niepowtarzalny.

A ty? Nadal będziesz szukać raju na końcu świata?

PS. W informacjach turystycznych poproście o bezpłatną ulotkę „POMYSŁY NA MIERZEJĘ” – znajdziecie na niej plany miejscowości, kalendarz imprez i szerokie spektrum możliwości spędzenia urlopowego czasu.


Wszystkie aktualności