Relacja z XXI Targów Turystyki i Wypoczynku LATO 2016

  • Opublikowany: 26 kwietnia 2016

 

W dniach 22-24 kwietnia 2016 w Warszawie w Centrum Kongresowym MT odbyły się Targi LATO 2016. 
Miasto Krynica Morska reprezentowała Lokalna Organizacja Turystyczna w ramach stoiska
Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Jak co roku nasze stoisko było licznie odwiedzane przez mieszkańców Mazowsza. Pytano o ścieżki rowerowe, atrakcje dla dzieci, pokoje w dobrym standardzie i hotele o wysokim standardzie. Spore zainteresowanie było również koncertami i innymi imprezami kulturalnymi jakie są zaplanowane na zbliżający się sezon letni. Dużo osób wspominało, że właśnie w tym roku wybiera się do naszego miasta na wypoczynek. Padały też wyrazy solidaryzowania się z mieszkańcami Krynicy Morskiej z racji widma ewentualnego przekopu Mierzei Wiślanej. Zdecydowana większość turystów podobnie jak Kryniczanie jest PRZECIW przekopowi.


Do rąk zwiedzających trafiły setki katalogów z bazą noclegową Krynicy Morskiej oraz mapki z zaznaczonymi atrakcjami turystycznymi gmin Mierzei Wiślanej i Żuław. Posiadaliśmy również oferty ośrodków rehabilitacyjnych, kwater prywatnych i apartamentów.

 

Ogromnym powodzeniem cieszyły się gadżety przekazane przez Burmistrza Miasta Krynica Morska: breloki służące jako żeton do wózka na zakupy, kolorowe długopisy, balony, torby reklamowe. Oczywiście w tym roku wszystko z napisem Krynica Morska lub XXV-lecie Miasta Krynica Morska promujące imprezę obchodów (przypominamy  impreza z okazji obchodów XXV-lecia miasta Krynica Morska już 11 czerwca 2016 r.).

 

Obok Krynicy Morskiej na stoisku województwa pomorskiego swoje stanowiska miały Malbork, Kaszuby Północne i Łeba. Były to dla nas bardzo miłe ale i pracowite dni. Za zaangażowanie w obsługę odwiedzających gości otrzymaliśmy „Wyróżnienie za najbardziej profesjonalną obsługę stoiska”.