XXI Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2016

  • Opublikowany: 15 kwietnia 2016

 

 

W dniach 22-24 kwietnia w Warszawie odbędą się XXI Targi Turystyki i Wypoczynku LATO 2016. To doskonałe miejsce i czas, aby już na wakacje zaplanować swój urlop. Stoiska najróżniejszych gmin, miejscowości, biur podróży, hotelów oraz pensjonatów, i wielu, wielu innych z pewnością zapewnią wam urozmaicone oferty wakacyjne. 

Poza stoiskami reklamowymi, zaplanowano różne atrakcje dla odwiedzających takie jak:

-Spotkanie z wirtualnym Fryderykiem Chopinem (bezpłatna aplikacja mobilna pozwoli zrobić wam selfie z kompozytorem), będą prezentowane także jego słynne utwory - w niecodziennej beatboxowej wersji Bladego Krisa! 

-Dzięki oculusom 3D będziecie mogli także odbyć wirtualny spacer po stolicy i spotykać się z warszawską syrenką 

-24 kwietnia najmłodszych uczestników (od 4 lat) zapraszamy na warsztaty kreatywnego pisania, gdzie będzie można stworzyć własną, niepowtarzalną opowieść. Niech wasza fantazja nie zna granic! Podczas warsztatów dzieci będą miały okazję wraz z Panią Anną Olej-Kobus ułożyć z pojedynczych wyrazów ii kości z obrazkami mini książeczkę podróżniczą, doświadczając jak fascynującą przygodą jest pisanie!

-Rozrywka dla młodszych i starszych to kino mobilne 7 D, możecie doświadczyć podmuchu wichury, ulewy, ekstremalnej jazdy rollecosterem czy walki powietrznej helikopterów ze statkami kosmicznymi.

-23 kwietnia w klubie Fair Play i Akademii Sportu nie zabraknie zabaw, odbędą się treningi piłki nożnej, konkursy oraz mecz rozgrywany między dziećmi a rodzicami.

-23 i 24 kwietnia dla przedszkolaków organizowane będą warsztaty plastyczne. lepienie z plasteliny, gimnastyka i zabawy sportowe

 

Nie zabraknie oczywiście stoisk promujących Mierzeję Wiślaną.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzin naszych stanowisk na targach!