Finał konkursu plastycznego "Bezpieczna droga do szkoły" 02.11.2015

Przedstawicielka Policji w Nowym Dworze Gdańskim uczestniczyła w finale konkursu plastycznego pt. „Bezpieczna droga do szkoły” zorganizowanego dla pierwszoklasistów przez nauczycieli ze Szkoły Podstawowej nr 1 im. Janusza Korczaka w Nowym Dworze Gdańskim. Obok trzech pierwszych miejsc, dyrekcja szkoły i przedstawicielka nowodworskich policjantów nagrodzili upominkami małych autorów wszystkich prac. Dodatkowo, specjalne wyróżnienie i nagroda od mundurowych trafiła do rąk Arka z klasy Ib.

Policjantka z nowodworskiej jednostki wzięła udział w finale konkursu plastycznego, który odbył się 26.10.2015  o godzinie 10.00 w budynku Szkoły Podstawowej nr 1 w Nowym Dworze Gdańskim. Konkurs był adresowany dla pierwszoklasistów tej placówki, jego celem było utrwalenie w małych pieszych bezpiecznych zachowań komunikacyjnych, a zadaniem konkursowym było przedstawienie za pomocą pracy plastycznej tematyki bezpieczeństwa w drodze do szkoły. Artystyczne współzawodnictwo cieszyło się wśród uczniów czterech pierwszych klas dużą popularnością. Do finału trafiły prace blisko 40 uczestników. Kolorowe, ciekawe i łączące w sobie różne techniki prace zaprezentowano w czasie wczorajszej uroczystości, a w najbliższym czasie trafią one na wystawę zdobiącą szkolne korytarze.

W czasie finału dyrektor placówki i policjantka gratulowali talentu i zaangażowania wszystkim uczestnikom konkursu. Obok trzech pierwszych miejsc, jednemu z uczestników przyznano specjalne wyróżnienie od załogi nowodworskiej policji. Nagroda w postaci przyborów szkolnych trafiła do rąk Arka z klasy Ib. Oprócz tego wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali od dyrekcji szkoły oraz mundurowych drobne upominki, a wśród nich ołówki i długopisy przekazane przez portal internetowy www.mierzeja.pl.


Wszystkie aktualności