Dmuchawce, latawce, wiatr... 14.09.2015


Mieszkańcy i turyści odwiedzający Mierzeję Wiślaną podczas ostatniego weekendu, nie mogli narzekać na nudę i szare widoki za oknem. Na plażach Sztutowa i Kątów Rybackich odbył się Kiteweekend!

W niebo wzbiły się kolorowe latawce o przeróżnych kształtach i kolorach. Można było także samodzielnie ozdobić latawiec, przyczepić mu kolorowy ogon i wspólnie wypuścić w powietrze. 

Na tle nieba pięknie prezentowały się między innymi delfinki i orki, kolorowe motyle, turbiny, były także latawce akrobatyczne. Odważni mogli spróbować swoich sił podczas darmowych treningów z latawcami powerkite. Dzieci bardzo ucieszyło stoisko, gdzie w latawcowe wzory malowano buźki. Sporym zainteresowaniem cieszyło się także pole do gry w boule. 

Dla najmłodszych przygotowano wyjątkową atrakcję. Specjalny latawiec wyniósł w powietrze cukierki, które później leciały z nieba wprost w ręce uradowanych dzieciaków. 

Impreza bardzo się udała, wszyscy świetnie się bawili. Mamy nadzieję, że latawcowe szaleństwo na stałe wpisało się w kalendarz imprez Mierzei Wiślanej i już nie możemy się doczekać przyszłorocznej edycji imprezy. 


Wszystkie aktualności