Lato z Radiem zagra w Krynicy Morskiej

  • Opublikowany: 13 sierpnia 2015

 

Już w nadchodzącą niedzielę (16.08.2015) Krynicę Morską odwiedzi ekipa Radiowej Jedynki. Lato z Radiem to jedna z najpopularniejszych letnich tras koncertowych. Świetną zabawę zapewnią nam: Szafa Gra, KASA The Czad Makers, Ryszard Rynkowski i Maryla Rodowicz!

Scena Lata z Radiem rozstawiona zostanie tradycyjnie na placu w porcie jachtowym.

Organizatorzy zadbali o moc atrakcji zarówno dla dużych jak i małych fanów radia. Będzie można wstąpić do namiotu Unii Europejskiej, zgłębić tajniki ZUSu, poznać tajemnicę pysznego smaku przypraw prymat. Dzieci będą mogły pomalować swoje buźki w kolorowe motylki i tygryski oraz wygrać ciekawe nagrody w licznych konkursach.

Dla najmłodszych przygotowano także specjalny program, w którym wystąpią Frutaki, czyli Jagoda, Truskawka i Pan Światełko z Centrum Uśmiechu. 

Do studia plenerowego Radiowej Jedynki zaproszą Karolina Rożej i Roman Czejarek. Imprezy, jak w każdy weekend poprowadzi ze sceny Bogdan Sawicki.

Po bloku dziecięcym na scenie wystąpią: Szafa Gra, KASA The Czad Makers debiutujący na tegorocznej trasie Ryszard Rynkowski oraz niezastąpiona – Maryla Rodowicz. 

Lato z Radiem to gwarancja wspaniałej zabawy. Serdecznie zapraszamy!