Lato w pełni! 03.08.2015

 

Ostatnie kilka dni na Mierzei Wiślanej upłynęło w wakacyjnej atmosferze. Słońce rozgrzewa piasek, a plaże pełne są plażowiczów marzących o złotej opaleniźnie. Już po przekroczeniu linii wydm w powietrzu czuć zapach morza i słodkich gofrów. Panuje gwar i atmosfera dobrej zabawy. 

Morski brzeg pełen jest teraz niesamowitych piaskowych budowli. Trzeba uważać, by przechadzając się nie zburzyć misternie zbudowanych zamków, potworów morskich, czy systemu kanałów i cieków morskiej wody. 

Na plażach Mierzei Wiślanej każdy znajdzie miejsce dla siebie. Wszyscy, którzy lubią wypoczywać aktywnie z pewnością będą zadowoleni z licznych atrakcji przygotowanych na plażach Krynicy Morskiej. Można tam skorzystać z wypożyczalni sprzętów wodnych, wybrać się na przejażdżkę skuterem lub motorówką, popływać na popularnym bananie. Na plaży odbywają się zajęcia zumby, czy zawody sportowe. Wszystko to przyciąga licznych turystów, którzy oprócz opalenizny liczą także na moc wrażeń. 

Tych, którzy preferują odpoczynek w nieco spokojniejszej atmosferze, zapraszamy na plażę w Piaskach. To ostatnia miejscowość po polskiej stronie Mierzei Wiślanej. Wszyscy ceniący sobie kameralny wypoczynek będą zadowoleni z wypoczynku tutaj. Plaże są mniej oblegane przez turystów, każdy ma dla siebie więcej miejsca. Ciekawostką i atrakcją dla wczasowiczów odwiedzających Piaski są piękne kamyczki wyrzucane na brzeg. Każdy z nich ma charakterystyczny owalny kształt, który powstał po latach obrabiania przez morskie fale. Poza sezonem letnim można tu znaleźć naprawdę wielkie kawałki bursztynu. 

Synoptycy zapowiadają piękną drugą połowę wakacji. Przez większą część sierpnia mają nam towarzyszyć przyjemne temperatury i letnia aura. Liczymy, że tym razem prognozy się sprawdzą i będziemy mogli cieszyć się pięknymi wakacjami. 

Jeśli wciąż nie macie planów na sierpień, serdecznie zapraszamy! 

 


Wszystkie aktualności