Niedziela z disco polo w Krynicy Morskiej 27.07.2015

 

Wczoraj (26.07.2015) port jachtowy w Krynicy Morskiej po brzegi wypełnił się fanami tanecznej muzyki disco polo. Na plenerowej scenie stacji Polo tv wystąpili: Boys, Fanatic, B-QLL, Kordian, Jagoda i Extazy. Zebrana pod sceną publiczność bawiła się znakomicie słuchając znanych kawałków. 

Przed rozpoczęciem koncertów, turyści i mieszkańcy Krynicy mogli wziąć udział w akcji społecznej: Krynica Morska przeciw pijanym kierowcom. W ciągu dnia można było podglądać policjantów posterunku w Krynicy Morskiej podczas ich patrolu i akcji sprawdzania trzeźwości wśród kierowców. Maluchy bardzo cieszyły się z rozdawanych balonów i maskotki policyjnego słonika, który towarzyszył im podczas rodzinnego festynu. Nie zabrakło oczywiście strażackiej grochówki. Mieliśmy także okazję zobaczyć z bliska pojazdy straży pożarnej, policji i straży granicznej. 

Niedziela w Krynicy Morskiej upłynęła przy kapryśnej pogodzie. Chwile deszczu przeplatały się z wychodzącym zza chmur słońcem. Nie zniechęciło to jednak licznych fanów disco polo, którzy tłumnie przybyli do portu jachtowego. Wraz z rozpoczęciem koncertu, wszystkie deszczowe chmury ustąpiły i publiczność mogła cieszyć się pogodą idealną do dobrej zabawy. 

Wokół sceny przygotowano specjalne strefy gastronomiczne, gdzie można było posilić się po szalonych tańcach pod sceną. Maluchy chętnie korzystały ze stoisk z gadżetami i w tłumie można było zobaczyć dzieci ze świecącymi kokardami czy disco okularami. 

Jednym z najczęściej odwiedzanych stanowisk był namiot Kryniczanki - wody wydobywanej w Krynicy Zdrój. Woda mineralna oraz wody lecznicze dostępne na stanowisku cieszyły się ogromnym zainteresowaniem turystów. Krynica Zdrój to miasto, które wraz z Krynicą Morską promują się pod wspólnym hasłem: Krynica jest jedna, a miasta są dwa. 

Na scenie występ dali: Jagoda, B-QLL, Kordian, Extazy, Fanatic. Koncert zakończył występ grupy Boys i pokaz fajerwerków. 

Publiczność bawiła się znakomicie w rytm skocznej muzyki. Teksty szybko wpadały w ucho i tłum świetnie radził sobie z refrenami nawet nowych utworów. 

Mamy nadzieję, że koncerty Disco Polo na stałe zagoszczą w kalendarzu imprez Krynicy Morskiej. Ilość bawiących się wczoraj osób jest dowodem na to, że disco polo to muzyka świetnie wpisująca się w wakacyjny klimat. 


Wszystkie aktualności