W najbliższy weekend Turniej Bałtyckiej Flądry oraz koncert Disco Polo z Polo tv

  • Opublikowany: 24 lipca 2015

 

W najbliższy weekend Turniej Bałtyckiej Flądry oraz koncert Disco Polo z Polo tv
Turyści odwiedzający Krynicę Morską podczas nadchodzącego weekendu nie będą mogli narzekać na nudę. Przed nami Minigolfowy Turniej Bałtyckiej Flądry, szalone koncerty Disco Polo i mnóstwo dobrej zabawy na plaży.

Fanów aktywnego spędzania czasu w gronie najbliższych zachęcamy do wzięcia udziału w Turnieju Bałtyckiej Flądry. Minigolf to sport dla każdego. Nie ma ograniczeń wiekowych, mogą grać dziadkowie wraz z wnuczętami, dorośli i dzieci. Gra nie wymaga ogromnej sprawności fizycznej, nie potrzeba specjalnego stroju sportowego. By wziąć udział wystarczą sportowe buty i dobry humor. 

Krynickie pole do gry w Minigolfa to jedno z najlepszych pól minigolfowych w Polsce. A na pewno to najpiękniej położone pole - wokół rozpościera się piękny widok na Zalew Wiślany. Pole do gry usytuowane jest na ul. Rybackiej 92A (niedaleko portu rybackiego). Start około godz. 11:00, ale warto być wcześniej. 

Wieczorem, po rozegraniu turnieju, wszystkich zawodników (i nie tylko) zapraszamy do portu jachtowego, gdzie odbędzie się Festiwal Muzyki Disco Polo w ramach letniego grania z Polo tv. Zagrają: Boys, Extazy, Fanatic, B-QLL, Kordian. Zapowiada się świetny koncert! Start godz. 18:00.

Przed występami gwiazd Disco Polo turyści i mieszkańcy Krynicy Morskiej będą mogli wziąć udział w kampanii społecznej “Krynica Morska przeciw pijanym kierowcom”. Inauguracja kampanii odbędzie się o godzinie 14:00 na placu X-Lecia, następnie zapraszamy wszystkich do portu jachtowego, gdzie czekać będzie grochówka, ognisko, malowanie twarzy, pokaz służb ratowniczych, symulacja wypadku samochodowego, kursy pierwszej pomocy, a na zakończenie odbędzie się pokaz sztucznych ogni. 

Dodatkowo w ciągu dnia, maluchy mogą spotkać swoich ulubionych bohaterów bajek. Krynicę Morską odwiedzą postaci z kanału Nickelodeon. Wśród ogromu zabaw i konkursów zarówno mali jak i ci więksi wczasowicze znajdą coś dla siebie. 

W Krynicy będzie się działo! :)