NICKELODEON POLSKA ZAPRASZA DZIECI DO NIESKRĘPOWANEJ ZABAWY NA ŚWIEŻYM POWIETRZU 23.07.2015

To będzie lato pełne uśmiechu i świetnej zabawy za sprawą Nickelodeon. Bohaterowie znani z ekranu zapraszają wszystkie dzieci do niezapomnianej zabawy i wspaniałych przygód w ramach letniej akcji – „Wyspy Frajdy” w Krynicy Morskiej. 

Naczelną dewizą Nickelodeon jest „Dzieci górą!”, dlatego we wszystkich swoich działaniach stacja zachęca dzieci do kreatywności, aktywności i nieskrępowanej zabawy. Latem Nickelodeon przygotował dla swoich młodych widzów dwie akcje specjalne. 

Podczas imprezy pod hasłem „Wyspa Frajdy”w Krynicy Morskiej, dzieci znajdą atrakcje dostosowane do ich wieku.  W strefach tematycznych znajdą się atrakcje z ulubionymi bohaterami, m.in. SpongeBobem i przyjaciółmi z Bikini Dolnego, Beach Party z ChicąVampiro, strefa sportowa z Bellą i Buldogami, strefa Juniorów, na którą zaprasza Dora oraz poligon BoomCo. Na scenie czekają ciekawe konkursy z nagrodami. Pierwsza impreza odbędzie się w weekend 24-25 lipca w Krynicy Morskiej, a następne w Łebie (31 lipca-1 sierpnia), Darłowie (7-8 sierpnia) i w Międzyzdrojach (14-15 sierpnia). 

A już w piątek 28 sierpnia odbędzie się wspaniały „Dzień Zabawy z Nickelodeon”! Tego dnia  Nickelodeon wyłączy nadawane swojego programu na 4 godziny (13:00-17:00) i zaprosi wszystkie dzieci do szalonej zabawy na świeżym powietrzu. Dodatkowo, w sobotę, 29 sierpnia na warszawskim Polu Mokotowskim odbędzie się specjalny minimaraton dla młodszych oraz starszych dzieci. Poza nim będzie czekać wiele atrakcji w strefie sportowej, w programie między innymi:  buble football, pajęczyna z lin, rzut Slime’m do celu, ścianka wspinaczkowa oraz wiele innych.  Każdy będzie mógł wziąć udział w konkurencjach i zdobyć pieczątki na specjalnych kartach sprawności, które później można wymienić na nagrody od Nickelodeon.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w nadchodzącej imprezie. Czeka nas wyśmienita zabawa!


Wszystkie aktualności