Za nami kabaretowa sobota

  • Opublikowany: 20 lipca 2015

 

Ostatnia sobotni wieczór (18.07.2015) w Krynicy Morskiej upłynął na świetnej zabawie. Na scenie w porcie jachtowym odbył się pierwszy Krynicki Kabaret Show. 

Wystąpili: Kabaret 44-200, Czwarta Fala oraz Mariusz Kałamaga. Turyści i mieszkańcy Krynicy tłumnie przybyli na plac nieopodal portu, by wspólnie wziąć udział w kabaretowym wydarzeniu. Już godzinę przed rozpoczęciem imprezy zajęte były ławki przygotowane przez organizatorów, a ciągle nadchodzący ludzie zaczęli zajmować dogodne miejsca stojące. Tuż przed sceną utworzył się nawet sektor kolonijny. 

Po zapowiedzi Mariusza Kałamagi, jako pierwszy na scenie wystąpił kabaret 44-200. Przygotowane przez nich skecze bardzo spodobały się zebranej publiczności i zewsząd słychać było donośne śmiechy. Po nich na scenę wkroczyli panowie z kabaretu Czwarta Fala, którzy przedstawili swój program “Made in Poland”. Pomiędzy poszczególnymi skeczami publiczność mogła usłyszeć przygotowane przez komików newsy, które mogłyby trafić do telewizyjnych wiadomości. 

Następnie na scenę wkroczył Mariusz Kałamaga ze Stand-Upem. Temat kobiecych motylków i aniołków ;) wyjątkowo przypadł publiczności do gustu. Po ogromnej dawce śmiechu na pewno niejedna osoba wracała do domu z bolącym brzuchem.