Lato z Radiem przenosi się nad Bałtyk! 18.07.2015

 

Jak co roku ekipa Radiowej Jedynki wraca do swojej letniej stolicy - Stegny! 

Na wszystkich turystów odwidzających tej niedzieli Stegnę, czekać będzie moc atrakcji. Organizatorzy zadbali o gry i zabawy dla najmłodszych oraz atrakcyjne koncerty. 

Impreza, jak co roku, odbędzie się na placu przy ul. Jagiełły. Zagrają zespoły Szafa Gra, Papa D, a także Stachursky i Zakopower.

Na najmłodszych uczestników czekać będzie mnóstwo atrakcji przygotowanych przez Centrum Uśmiechu.  

Koncerty poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego Radiowej Jedynki usytuowanego tuż obok sceny będą Sława Bieńczycka i Roman Czejarek.

Radiowa Jedynka poleca specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z „Latem z Radiem” 2015 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego „Lata z Radiem”, konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd „Lata z Radiem”. Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.


Wszystkie aktualności