Będzie coraz cieplej 07.05.2015

 

Wszystkich spragnionych słońca i ciepłego piasku pod stopami zapraszamy na Mierzeję Wiślaną! Najbliższy weekend zapowiada się bardzo słonecznie. Po wielu miesiącach szarych, długich wieczorów słoneczne dni w zielonych, nadmorskich miejscowościach cieszą o wiele bardziej.

Fani aktywnego wypoczynku powinni koniecznie przejść ścieżkami nordic walking, spróbować swoich sił podczas rowerowej przejażdżki leśnymi duktami, wybrać się na długi spacer Jantarowym Szlakiem - żółtym szlakiem pieszym prowadzącym przez Mierzeję Wiślaną od Mikoszewa do Krynicy Morskiej. 

Jeśli wybieracie się nad morze z dziećmi, warto wziąć ze sobą kolorowe latawce. Powiewy wiatru znad morza wznoszą je bardzo wysoko. Nie wolno także zapomnieć o plażowych zabawkach. Podczas budowania zamków z piasku przydadzą się wiaderka, grabki, foremki.  

Wiosna nad morzem to idealny czas do wypoczynku osób ceniących sobie ciszę i kameralną atmosferę. Na plażach nie ma tłoku, w lasach słychać śpiew ptaków, a w powietrzu unosi się dużo zdrowego jodu. 

W każdej miejscowości na Mierzei Wiślanej można znaleźć miejsca noclegowe przyjmujące gości nie tylko w sezonie letnim. Powoli otwierają się punkty gastronomiczne serwujące pyszne, świeże ryby. 

Serdecznie zapraszamy!


Wszystkie aktualności