Weź udział w szkoleniu gry w Minigolfa i przygotuj się do turnieju Krynica Morska OPEN, który rozpocznie się już w najbliższą sobotę

  • Opublikowany: 30 kwietnia 2015

 

Na krynickim polu do gry w Minigolfa trwa właśnie szkolenie treningowe. Zaproszenie do Krynicy Morskiej przyjął Pan Oleg Klassen - obecny Wicemistrz Europy i były dwukrotny Mistrz Świata i Europy w Minigolfie.
Pole posiada certyfikat potwierdzający spełnienie wszystkich warunków Światowej Federacji Minigolfa. Jest cenione i bardzo lubiane przez zawodników zarówno z Polski jak i z zagranicy. 

W treningu może wziąć udział każdy, udział jest BEZPŁATNY. 
Szkolenie praktyczne na polu - godz. 10:00-13:00 
Szkolenie teoretyczne w Szkole Podstawowej w Krynicy Morskiej - godz. 14:00-17:00

Gorąco zachęcamy do udziału!

Pan Oleg chętnie udziela porad i podpowiada jak trafić do wyznaczonego dołka jednym uderzeniem. W szkoleniu uczestniczą także członkowie klubów Minigolfa z całej Polski, którzy służą pomocą i radą. 

Szkolenie przyda się przed nadchodzącą trzecią edycją Krynica Morska OPEN (2-3.05.2015). To turniej, w którym może wziąć udział każdy. Nie ma ograniczeń wiekowych, nie jest wymagany specjalny strój, kijki i piłki dostępne są na miejscu. Wystarczy wygodne ubranie i dobry nastrój. Start godz.: 10:00. 

Udział w turnieju wezmą m.in. zawodnicy z Łotwy, Niemiec, Warszawy, Kołobrzegu, Szczecina i Krynicy Morskiej. Obecnym Mistrz Polski w Minigolfie - Pan Kamil Włodarski pochodzi właśnie z Krynicy.

Zapraszamy każdego kto chce spróbować swoich sił. Zapisy trwają do soboty (2.05.2015) do godziny 9:30. Wpisowe 60 zł za dwa dni zabawy. 

Minigolf to aktywność zarówno dla małych jak i dużych. Grać może każdy, nie ma ograniczeń wiekowych! Gra nie wymaga pośpiechu, nie liczy się czas tylko liczba uderzeń. 
Poniżej kilka zdjęć z wczorajszego treningu i ciekawe Minigolfowe filmiki. 

https://www.youtube.com/watch?v=6VijAob_bHM

https://www.youtube.com/watch?v=sLirPbY13wU