Oddaj swój głos na lokalizację nowych Podwórek NIVEA! 08.04.2015

 

NIVEA kolejny raz zadba o nowe Rodzinne Miejsca Zabaw. Do tej pory firma wybudowała w Polsce 100 placów zabaw i wyposażyła 100 szkółek piłkarskich. W tym roku, w 40 lokalizacjach w całej Polsce, wybudują niepowtarzalne Podwórka NIVEA, w których mali i duzi mogą wspólnie spędzić czas w aktywny sposób. 

O lokalizacji Podwórek zdecyduje głosowanie. Do konkursu zgłoszono miejscowości z całej Polski, jest ich niemal 1000! W naszym regionie szanse mają: Nowy Dwór Gdański, Drewnica i Przebrno. 
Aby wziąć udział w głosowaniu wystarczy posiadać aktywny adres email. Głosowanie odbywa się na stronie www.nivea.pl/podworko . Każdego dnia można oddać jeden głos na wybraną lokalizację. Oczywiście głos oddajemy na jedną z trzech: Nowy Dwór Gdański, Drewnica, Przebrno ;) 

Głosowanie trwa od 3 kwietnia do 31 maja i jest podzielone na dwie tury. Z końcem kwietnia poznamy pierwsze 20 zwycięskich lokalizacji, a kolejnych 20 zostanie ogłoszonych z końcem maja. 

Czasu mamy coraz mniej! Zachęcamy do głosowania: www.nivea.pl/podworko - głosujemy na Nowy Dwór Gdański, Przebrno, Drewnica! Codziennie!

 


Wszystkie aktualności