Jak zwykle prognozy pogody dla Mierzei się nie sprawdziły

  • Opublikowany: 3 kwietnia 2015

Kolejny raz prognozy pogody okazały się zupełnie nieprawdziwe dla Mierzei Wiślanej. Panuje piękna wiosenna aura! Słońce rozświetla piaszczyste, szerokie plaże, bałwany morskich fal uderzają o brzeg, a w lesie zauważyć można coraz więcej zielonych listków. Jednym słowem - bajka!

Nie zanosi się żeby zapowiedzi pochmurnego, deszczowego weekendu się sprawdziły. 
Poniżej prezentujemy kilka zdjęć z dzisiejszego spaceru po Krynicy Morskiej. Jest przepięknie!

Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy chcą spędzić Święta Wielkanocne nad morzem. Nienaruszona przyroda i budząca się do życia natura to idealne tło by jeszcze piękniej celebrować Święta Zmartwychwstania.
Przyjemny szum fal, krzyk mew, budzący się do życia las pełny ptasich treli. Czy wyobrażacie sobie lepszą scenerię do świątecznych spacerów? 

Wiosna na Mierzei Wiślanej prezentuje się wyjątkowo uroczo. Ciche plaże, las, bezkresne morze i błogi spokój. Coraz więcej osób decyduje się na wypoczynek właśnie o tej porze roku. W Krynicy Morskiej i na całej Mierzei Wiślanej z roku na rok powstaje więcej obiektów noclegowych świadczących swoje usługi przez cały rok. Więc… nie traćcie czasu! Łapiemy za telefony i rezerwujemy noclegi! http://www.mierzeja.pl/caloroczne.html