III Jesienny Rajd Kormoranów 31.10.2014

Jeśli wciąż nie macie planów na najbliższy długi weekend, zapraszamy na Mierzeję Wiślaną! Szczególnie serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy lubią aktywny wypoczynek. W niedzielę, 9-ego listopada w Kątach Rybackich odbędzie się kolejna już impreza Nordic Walking. 

Rajd Kormoranów, tak jak w poprzednich edycjach rozpocznie się przy wejściu głównym na plażę w Kątach. Tradycyjnie, najpierw instruktorzy poprowadzą wspólną rozgrzewkę, a podczas zmagań na trasie będą dzielić się wskazówkami na temat prawidłowej techniki Nordic Walking. 

Start przewiduje się na godzinę 11:00. Trasy w Kątach Rybackich są łatwe. Bez problemu poradzi sobie z nimi każdy. Trasa wiedzie piękną plażą oraz szerokimi leśnymi drogami. Do udziału zapraszamy wszystkich bez względu na wiek, płeć i stopień sprawności. W biurze zawodów, niedaleko wejścia na plażę, będzie można wypożyczyć kije do Nordic Walking więc zachęcamy do zabrania ze sobą znajomych i aktywnego spędzenia niedzielnego popołudnia w Kątach Rybackich. 

Rajd Kormoranów zakończy się kąpielą Morsów w Bałtyku. Po dekoracji i wręczeniu nagród, będzie można ogrzać się przy ognisku.
Organizatorem imprezy jest Lokalna Organizacja Turystyczna Gminy Sztutowo. 

To świetna propozycja na aktywne spędzenie pięknego jesiennego weekendu. 
W Kątach Rybackich oraz innych miejscowościach na Mierzei Wiślanej bez problemu znajdziecie noclegi w obiektach wynajmujących pokoje przez cały rok. 

Znajdziecie je u nas w zakładce obiekty całoroczne. 


Wszystkie aktualności