Jeszcze tylko trzy dni wakacji

  • Opublikowany: 29 sierpnia 2014

Dziś ostatni piątek wakacji. Już od poniedziałku dzieci rozpoczynają kolejny rok szkolny. To ostatni moment by wraz z pociechami nacieszyć się pięknem Mierzei Wiślanej. 
Po wczorajszym sztormie na plaży znaleźć można bryłki bursztynu i mnóstwo muszelek, w lesie słychać ptasie śpiewy, a powietrze przesycone jest jodem. 

Wietrzne warunki idealnie nadają się do puszczania latawców. Powiewy od morza unoszą je naprawdę wysoko. Wiatr sprzyja także uprawianiu sportów wodnych. Płytki Zalew i lekko opadające dno morskie świetnie nadają się do uprawiania kitesurfingu i windsurfingu. 
Mierzeja Wiślana jest jednym z najpiękniejszych zakątków Polski. Można ją podziwiać podczas pieszych spacerów, z wysokości rowerowego siodełka, a także z siodła. Na Mierzei działa kilka ośrodków jazdy konnej. Tutaj znajduje się także jedyny w Europie integracyjny szlak konny. 

Według prognoz pogody najbliższy weekend ma upłynąć z temperaturą 22-23 st. W każdej miejscowości bez problemu znajdziemy wolne pokoje, często w obniżonej cenie. Zapraszamy!