Na Mierzei będzie się działo!

  • Opublikowany: 14 sierpnia 2014

Już dziś zaczyna się długi weekend. Najbliższe trzy dni będą pełne atrakcji. W kalendarzu imprez każdy znajdzie coś dla siebie. 
Dla wszystkich lubiących aktywny wypoczynek odbywać się będą III Mistrzostwa Jantarowego Wybrzeża w Footvolley, Otwarty Turniej mini Beach Soccera, a także Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej – wszystko to na plaży w Sztutowie.  W Stegnie natomiast odbędą się zmagania w plażową piłkę siatkową i plażową piłkę nożną o Puchar Wójta Gminy. 
W najbliższą niedzielę, na krynickiej plaży pierwszy raz zorganizowane zostały Mistrzostwa Polski w Zapasach Plażowych. To Otwarte Amatorskie Mistrzostwa Polski w Zapasach Plażowych oraz Puchar Mierzei Wiślanej Amatorskiego MMA i BJJ No Gi. Brzmi ekscytująco! 
Zapraszamy do udziału i głośnego kibicowania.
Fani koncertów pod chmurką będą się świetnie bawić w Krynicy Morskiej, gdzie wystąpi Zespół Queen Band oraz MROZU. W Sztutowie z okazji otwarcia przystani żeglarskiej wystąpi Varius Manx.
Oprócz tego na wodach Zalewu Wiślanego odbędą się regaty o Błękitną Wstęgę Zalewu Wiślanego oraz Puchar Burmistrza Krynicy Morskiej, w Stegnie - pierwsza Gra Gminna, a w Kościele NSPJ – kolejny koncert XXIII Międzynarodowego Festiwalu Organowego.
Jest w czym wybierać. Poniżej spis imprez. Więcej informacji o każdej z nich znajdziecie w zakładce: kalendarz imprez oraz u organizatorów.


2014-08-15
Sztutowo - III Mistrzostwa Jantarowego Wybrzeża w Footvolley
Krynica Morska -Błękitna Wstęga Zalewu Wiślanego oraz Puchar Burmistrza Krynicy Morskiej
Krynica Morska  - MROZU - koncert

2014-08-16
Krynica Morska - Koncert Zespołu Queen Band
Sztutowo - Otwarty Turniej mini Beach Soccera
Sztutowo - Varius Manx - koncert
Stegna  - XXIII Międzynarodowy Festiwal Organowy

2014-08-17
Sztutowo - Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej
Stegna - Grand Prix w plażową piłkę siatkową o Puchar Wójta Gminy Stegna
Stegna - Turniej plażowej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Stegna
Stegna – Gra Gminna
Krynica Morska - Mistrzostwa Polski w Zapasach Plażowych