Lato z Radiem zagrało w Krynicy Morskiej 11.08.2014

Wczoraj Radiowa Jedynka gościła w Krynicy Morskiej. Scena Lata z Radiem rozstawiona była przy molo w Porcie Jachtowym. Mieszkańcy i turyści licznie odwiedzający naszą miejscowość mieli okazję bawić się na koncertach zespołów: Brathanki, De Mono oraz Perfect. Impreza udała się wspaniale! 

Koncerty, jak w każdy weekend, poprowadził Bogdan Sawicki, a w studiu plenerowym słuchacze mieli okazję spotkać się i porozmawiać z Karoliną Rożej i Romanem Czejarkiem, którzy wszystkim chętnym wyjaśniali tajniki pracy w radiu.

Swój popis dał także iluzjonista Maciej Pol. Jego pierwsze wejście skierowane było do najmłodszych widzów. Maluchy z otwartymi buźkami podziwiały lewitującą różdżkę oraz przedmioty pojawiające się znikąd! 

Pierwszy na koncertowej scenie Lata z Radiem pojawił się zespół Brathanki. Nie trzeba było długo czekać, by plac w Porcie Jachtowym zapełnił się publicznością. Skoczne rytmy i charyzma zespołu wprawiły wszystkich w wesoły nastrój. 

Po nich scenę znów przejął Maciej Pol. Tym razem z programem dla troszkę starszej publiczności. Były dwa takie wejścia. Podczas nich asystentka iluzjonisty została między innymi zmieszczona w malutkim pudełku i przebita sztyletami! Nawet zgromadzeni najbliżej sceny widzowie nie mogli wytłumaczyć jak to możliwe. Czysta magia!

Na scenie wystąpił następnie zespół De Mono. Publiczność razem z artystami śpiewała znane kawałki. Zespół miał wspaniałą energię, która udzieliła się wszystkim w pobliżu Portu Jachtowego. Impreza rozkręciła się nie tylko pod sceną, ale także na pobliskim molo. 

Po nich wystąpił Perfect, który tym koncertem pożegnał się z publicznością tegorocznej edycji Lata z Radiem. Wszyscy artyści jeszcze długo po swoich występach podpisywali płyty, rozdawali autografy i pozowali do zdjęć z fanami. Prawdziwe oblężenie przeżywał również słynny, towarzyszący trasie „Sklepik u Zdzisia”. Koszulki, smycze, czapki, kubki i płyty rozchodziły się jak świeże bułeczki. 

Wokół sceny Lata z Radiem umiejscowione były namioty sponsorów i partnerów imprezy. Można było sprawdzić między innymi ile waży kamizelka kuloodporna, czy znaki wodne na banknotach wykonane są z wody, jak działa drukarka 3D, zapisać się do Banku Dawców Szpiku, a także sprawdzić swój profil w ewidencji ZUS.

 

 


Wszystkie aktualności