Bursztynowa Miss Polski Jantar 2014 05.08.2014

Podczas pierwszego dnia obchodów Finału XVI Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu odbył się także ostatni konkurs eliminacyjny do konkursu na Bursztynową Miss Polski 2014. Pod sceną panowała gorąca atmosfera. Osiem pięknych dziewczyn walczyło o prawo udziału w Finale, który odbędzie się w Ustce 16.08.2014 oraz cenne nagrody od sponsorów imprezy.  
Kandydatki do tytułu Bursztynowej Miss zaprezentowały się w czterech wyjściach konkursowych:
- w letniej kolekcji typu casual, firmy Butik
- w jedno i dwu częściowych strojach kąpielowych firmy Self
- w wyjściu sponsorowanym przez firmę Slim Express w kolekcji strojów marki Akas.
Dziewczyny oceniane były przez doborowe jury składające się z organizatorów oraz aktorów i dziennikarzy, którzy brali udział w rundzie VIP XVI Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu. 

Po burzliwych naradach tytuł Bursztynowej Miss Polski Jantar 2014 otrzymała Alicja Łada z Kępek. Pani Alicja otrzymała także tytuł Bursztynowej Miss Publiczności. 
Nadano także tytuły komplementarne:
- Bursztynową Miss Polski Uroda 2014 została Milena Suchowiecka z Warszawy,
- Bursztynową Miss Polski Fantazja 2014 została Aleksandra Grysz z Iławy,
- Bursztynową Miss Polski Slim Express 2014 została Patrycja Daszkiewicz z Giżycka.

Organizatorzy zadbali o atrakcje dla publiczności. Zorganizowano konkursy, w których do wygrania były nagrody ufundowane przez sponsorów imprezy. Zebrana pod sceną publiczność miała także okazję posłuchać francuskich piosenek w wykonaniu zespołu Deja Vu oraz potańczyć przy energetycznej muzyce zespołu BE.MY. Młodzi artyści szybko zarazili zebranych swoją pozytywną energią i impreza rozkręciła się na dobre.

Mamy nadzieję, że przyszłoroczne obchody Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu i wybory Bursztynowej Miss Jantar 2015 będą równie udane.  

 


Wszystkie aktualności