Za nami pierwszy dzień Finału Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu 03.08.2014

Za nami pierwszy dzień Finału Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu. Impreza, jak co roku odbywa się na plaży w Jantarze. 
Wczoraj, widzowie mogli przyglądać się ostatnim eliminacjom do rund finałowych w kategorii SENIOR. Odbyła się także runda finałowa w kategorii JUNIOR. 
Do pierwszej rundy Półfinału Seniorów, który odbędzie się dziś około godziny 12:00, zakwalifikowali się:

Natalia Gribanowa – Jantarnyj,
Krzysztof Górka – Knurów,
Wasilij Rogatko – Jantarnyj,
Patryk Majczyna – Elbląg,
Piotr Podlaski – Sierpc,
Wioleta Jurczak – Warszawa,
Lena Filipowa – Jantarnyj,
Zbigniew Grzymała – Józefów,
Anna Jakubczyk – Junoszyno,
Tadeusz Baraniecki – Kętrzyn,
Joanna Zalewska – Wrocław,
Magda Białas – Kraków.

Zapowiada się zacięta rywalizacja. A jest o co walczyć! Nagrodą główną podczas XVI Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu jest 32 calowy telewizor ufundowany przez serwis www.mierzeja.pl oraz wiele innych upominków przygotowanych przez sponsorów. 

Podczas wczorajszej imprezy mogliśmy cieszyć się wspaniałą pogodą. Lato w tym roku bardzo nas rozpieszcza pięknym słońcem i wysokimi temperaturami. Podczas rundy finałowej w kategorii JUNIOR, nad Jantarem pojawiła się jedna ciemna chmurka, która lekko ostudziła rozgrzaną plażę i emocje towarzyszące zaciętej rywalizacji. Padający deszcz zupełnie nie przeszkadzał młodym zawodnikom, którzy dzielnie walczyli o tytuł Młodzieżowego Mistrza Świata w Poławianiu Bursztynu. Wyniki rundy finałowej poznamy dopiero dziś. Cała dziesiątka uczestników otrzyma na scenie nagrody za udział w konkursie. 

Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu to także koncerty i świetna zabawa pod estradą na plaży. W związku z odbywającym się wczoraj konkursem na Bursztynową Miss Polski 2014, pod estradą było szczególnie gorąco. O  świetną zabawę zadbały także zespoły: Deja Vu  oraz znani z programy Must Be The Music – BE.MY. Zapał młodych artystów szybko udzielił się publiczności i świetna zabawa pod sceną trwała do późnego wieczoru.

Więcej informacji o Bursztynowej Miss oraz fotorelacja z konkursu – w poniedziałek. Zapraszamy!


Wszystkie aktualności