Jutro w Krynicy Morskiej Eliminacje do Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu

  • Opublikowany: 31 lipca 2014

1 sierpnia na głównej plaży w Krynicy Morskiej odbędą się eliminacje do XVI Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu. Zapraszamy małych i dużych amatorów zbierania Złota Bałtyku. Poławianie to wspaniała zabawa dla całych rodzin. Konkurs odbędzie się w kategorii dzieci oraz kategorii dorośli. Zwycięzca weźmie udział w wielkim finale, który odbędzie się 3 sierpnia w Jantarze. Biuro zawodów będzie czynne od godziny 10.00 i od tej godziny będą przyjmowane zapisy. Wpisowe wynosi 10 zł dla kategorii senior, 5 zł dla kategorii junior. Pierwsze miejsce zostanie przyznane w dwóch kategoriach: za największa ilość złowionego bursztynu oraz za największy bursztyn. Jeśli dwóch lub więcej zawodników uzbiera równą ilość bursztynu, to będą oni uplasowani na tym samym miejscu w porządku alfabetycznym.
Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymują pamiątkowe certyfikaty natomiast zwycięzcy zostaną nagrodzeni pucharami, dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

 

Już w sobotę i niedzielę konkurs finałowy w Jantarze. Zaglądajcie na naszą stronę, niedługo ukaże się bogaty wykaz imprez towarzyszących.