Za nami Lato z Radiem 28.07.2014

Wczoraj Radiowa Jedynka odwiedziła swoją letnią stolicę – Stegnę.
Było wspaniale! W ciągu dnia mieszkańcy i turyści mogli obserwować pracę redaktorów, którzy nadawali na żywo z Bulwaru Radiowej Jedynki. 

Popołudnie i wieczór upłynęły pod znakiem dobrej zabawy. Najpierw na scenę wkroczył iluzjonista Maciej Pol, który niesamowitymi sztukami oczarował najmłodszych. Magik dawał popisy także między koncertami, w dwóch wejściach z widowiskami dla dorosłych. Zebrani widzowie mogli zobaczyć między innymi jak iluzjonista wkłada swoją asystentkę do małego pudła by za chwilę przebić je prawdziwymi mieczami! W jednym z numerów udział brał Pan Bogdan Sawicki – prowadzący koncerty Lata z Radiem. Został on teleportowany ze sceny do studia Radiowej Jedynki w Warszawie, a następnie na podest przed sceną w Stegnie wśród zaskoczonej publiczności. 

Oprócz iluzjonisty, o świetną zabawę zadbały także zespoły: Kombi Łosowski, Blue Cafe oraz Perfect. Ci pierwsi zaśpiewali między innymi przebój „Słodkiego miłego życia” i swoją najnowszą piosenkę „Jaki jest wolności smak”. 
Po nich scenę przejął zespół Blue Cafe. Wokalistka – Dominika Gawęda od początku porwała publiczność. Zebrani świetnie znali prezentowane piosenki i głośno wtórowali artystce. Artyści byli zachwyceni wspaniałą atmosferą koncertu i ogromną ilością przybyłych widzów. Nie obyło się bez pamiątkowego zdjęcia, które można zobaczyć na facebookowym profilu zespołu. 

Po Blue Cafe, na scenę Lata z Radiem wkroczył zespół Perfect. Ich najnowszy album „DaDaDam”, wydany przez Polskie Radio, oficjalnie zyskał status złotej płyty. Podczas koncertu, artyści odebrali złote płyty z rąk Sławomira Assendi – wicedyrektora Radiowej Jedynki. Obecna była także Pani Wójt Gminy Stegna – Jolanta Kwiatkowska. 

Oprócz koncertów i występów iluzjonisty, na gości Lata z Radiem czekało mnóstwo atrakcji w namiotach sponsorów. Można było między  innymi zobaczyć jak działa drukarka i specjalny długopis 3D, sprawdzić swoją wiedzę na temat państw Unii Europejskiej, spróbować jak smakują chipsy z wysuszonych warzyw i owoców, zobaczyć ile waży kamizelka kuloodporna. Oczywiście nie mogło też zabraknąć Sklepiku u Pana Zdzisia, gdzie do kupienia były gadżety i płyty Lata z Radiem. 

Impreza udała się wspaniale o czym świadczyły roześmiane buzie i świetna atmosfera. 
Już dziś zapraszamy na kolejny koncert z trasy Lata z Radiem, który odbędzie się 10.08.2014 r. w Krynicy Morskiej. 

 


Wszystkie aktualności