Udane POŻEGNANIE LATA !!! 24.09.2004

udany jubileusz Portalu www.mierzeja.pl


  Wspaniała pogoda, ciekawe imprezy, dużo smakowitych niespodzianek tak upłynęło GASTROnomiczne pożegnanie lata w Krynicy Morskiej. W piątek i sobotę 17-18.09.2004 wszyscy, którzy zdecydowali się spędzić ostatni weekend lata w Krynicy Morskiej mieli piękną letnią pogodę i mnóstwo atrakcji !!!
   W Mistrzostwach w Grillowaniu Ryby z Zalewu Wiślnego zwyciężyli kucharze z restauracji w gdańskiej IKEI: Trzebiatowski Marcin i Preis Dariusz, natomiast w Grillowaniu Ryby Morskiej ekipa z Hotelu Kahlberg w Krynicy Morskiej: Halina Andrzejewska i Marek Kalinowski. Największym powodzeniem wśród przybyłych Gości cieszyły się namioty portalu www.mierzeja.pl w których bezpłatnie z okazji 5-lecia serwowano przepyszne potrawy mięsne z grilla oraz napoje w tym najlepszy "złocisty" !!!
  Swoje wyroby oferowała w degustacjach hurtownia art. Mięsnych El-Hurt. Profesjonaliści mogli zapoznać się z ofertą firm wyposażających gastronomię. Każdy wieczór kończył się zabawą przy muzyce na żywo, był połykacz ogni, było karaoke a na wielki finał w sobotni wieczór POKAZ SZTUCZNYCH OGNI sponsorowany przez firmę Gastro.
Cała zabawa miała także wymiar materialny. Przez dwa dni zbierano datki dla OSP w Krynicy Morskiej, która chce kupić karetkę ratunkową. Tylko w namiotach www.mierzeja.pl uzbierano 1761,10 PLN !!! Mamy nadzieję, że będzie to dobry początek.
Jak widać zabawa była przednia i pożyteczna. Niech żałują Ci, którzy nie byli, ale nie martwcie się KRYNICA MORSKA ZAPRASZA PRZEZ CAŁY ROK !!!!
Wszystkie aktualności