17. Gdańskie Targi Turystyczne

  • Opublikowany: 15 kwietnia 2014

W ostatni weekend (11-13.04.2014) odbyły się 17. Gdańskie Targi Turystyczne, gdzie oczywiście nie mogło zabraknąć  Krynicy Morskiej i całej Mierzei Wiślanej. Największą popularnością cieszyły się zbiorcze katalogi noclegowe, które przygotowała gmina Krynica Morska oraz gmina Stegna. Katalogi oraz ulotki poszczególnych obiektów trafiały w ręce przedstawicieli firm organizujących wycieczki, przewodników oprowadzających grupy po naszym regionie oraz mnóstwa osób indywidualnych, którzy chcą w tym roku wypocząć w naszym regionie. Rozdaliśmy także gadżety reklamowe przekazane przez Urząd Miasta Krynica Morska: smycze, długopisy, breloki, torby plażowe oraz kalendarze.

Oprócz kolorowych stoisk, organizatorzy zadbali o moc atrakcji. Śmiałkowie mogli sprawdzić swoje siły na ściance wspinaczkowej, wziąć udział w treningu siatkówki i piłki ręcznej. Podczas zwiedzania można było wpaść na rzymskich legionistów, poznać psa ratownika WOPR oraz z bliska przyjrzeć się oswojonej sowie. Te ostatnie szczególnie przypadły do gustu dzieciom. Dla maluchów przygotowano stanowisko gdzie odbywały się konkursy, malowano buźki.

Jesteśmy pewni, że rozdane katalogi oraz inne materiały reklamowe przełożą się na większą liczbę turystów, którzy odwiedzą Mierzeję Wiślaną w tym roku.