Workshop w Kaliningradzie

  • Opublikowany: 14 kwietnia 2014

W środę 9 kwietnia Krynica Morska  wzięła udział w rosyjsko-polskim Workshopie turystycznym w Kaliningradzie. Przedsięwzięcie to polega głównie na spotkaniach i prezentacjach gestorów firm turystycznych. Organizatorem workshopu ze strony polskiej jest Polska Organizacja Turystyczna a rosyjskiej jest Agencja Turystyczna Rządu Obwodu Kaliningradzkiego. Workshop jest dobrą okazją dla przedstawicieli branży turystycznej aby nawiązać potrzebne kontakty.  W tym roku z Polski przyjechało kilkudziesięciu przedstawicieli firm i organizacji turystycznych. Oferta naszego miasta tak jak i w ubiegłym roku wywołała spore zainteresowanie. Przy stoliku Krynicy Morskiej oprócz rozmów prowadzonych w języku rosyjskim oferowaliśmy  „Katalogi Krynica Morska” i prospekty poszczególnych obiektów oczywiście w rosyjskojęzycznej wersji. Powodzeniem cieszyły się długopisy, torby zakupowe i breloki z nadrukiem nazwy naszego miasta przekazane przez Urząd Miasta Krynica Morska.  Przedstawiciele rosyjskich biur podróży zainteresowani byli szczegółowymi cennikami usług (w euro lub rublach), ofertami spa, grupowym wypoczynkiem dzieci i młodzieży. Atrakcje rosyjskim touroperatorom prezentował Pan Adrian Bogusłowicz prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej w Krynicy Morskiej.