Za nami Targi LATO 2014 09.04.2014

Targi LATO to największe w Polsce turystyczne targi konsumenckie. Jak co roku przedstawiona została oferta turystyczna wielu regionów przede wszystkim na wiosenno-letni sezon turystyczny. Oczywiście nie zabrakło także stanowisk Lokalnej Organizacji Turystycznej w Krynicy Morskiej oraz w Stegnie. Gadżety, ulotki oraz katalogi cieszyły się ogromną popularnością. Nasze stanowisko odwiedziło wielu turystów zainteresowanych ofertą Mierzei Wiślanej.

Targi turystyczne cieszą się coraz większą popularnością. Dla zwiedzających to okazja do znalezienia w jednym miejscu wszystkiego, co jest niezbędne do zaplanowania udanego urlopu czy wyjazdu weekendowego. Coroczna impreza traktowana jest już jak wielki, rodzinny turystyczny piknik. W strefie dla aktywnych rozstawiane są dmuchańce, na których dzieciaki mogą skakać, wspinać się i bezpiecznie spędzić czas pod czujnym okiem personelu. Odważne maluchy buszowały w dmuchanej dżungli, a spragnieni przygód dowodzili statkiem pirackim. Jedną z największych atrakcji okazał się symulator surfingu.

Jesteśmy pewni, że wspaniała atmosfera imprezy oraz tysiące rozdanych materiałów reklamowych promujących nasz region przełoży się na tłumy turystów, którzy odwiedzą Mierzeję w tym sezonie.

 


Wszystkie aktualności