BURSZTYNOWA MISS POLSKI 2007 11.07.2007

Dnia 8.07.07 w Krynicy Morskiej odbył się pierwszy etap Bursztynowej Miss Polski. Wzięło w nim udział 12 kandydatek z Raszyna, Elbląga, Ogrodnik i Braniewa.
Publiczność wybrała kandydatke z numerem 8 - Marlenę Kozłowską z Raszyna. Oprócz tego tytułu zostały przyznane jeszcze trzy komplementarne tytuły - Bursztynowa Miss Pujan Krynica Morska 2007, którą została kandydatka z numerem 6 Natalia Witkowska z Elbląga, Bursztynowa Miss Bella, którą została także Marlena Kozłowska z Raszyna i Bursztynową Miss Negocjator została kandydatka z numerem 10 - Agnieszka Kochanowska z Elbląga

W tej edycji przyznano dodatkowo tytuł Bursztynowej Miss Grupy Żywiec, która została kandydatka z numerem 2 - Agata Adamczuk z Elbląga.

Do finału przechodzi kandydatka z numerem 8 Marlena Kozłowska.

Kandydatki do tytułu Bursztynowa Miss Polski 2007 wystąpiły w czterech wyjściach. Pierwsze wyjście było w kolekcji odzieży firmy India Collection z Elbląga, kolejne w strojach kąpielowych marki Spin i trzecie w kolekcji bielizny marki Hanesbrands Europe. Finałowe wyjście miało miejsce w strojach jednoczęściowych marki Spin. Dodatkowo na żywo wystąpił Grzegorz Grudziński promując swoją płytę. Aby podnieść poziom widowiska wszystkie kandydatki uczestniczące w konkursie były przygotowane przez profesjonalnych wizażystów - Paul Sagane Polska. Była możliwość także degustacji kawy, dzięki firmie Magsped - wyłącznego importera kawy Caffe Jaguari. Atrakcją była również obecność konsultantki z firmy Eva sun, która profesjonalnie zbadała skórę twarzy i doradziła w wyborze odpowiedniego kosmetyku do pielęgnacji.

Podczas zgrupowania w Ustce odbędzie się specjalna sesja fotograficzna, której efekty będziemy prezentowali na oficjalnej stronie internetowej.

W edycji 2007 kandydatki, wszystkie kandydatki otrzymają produkty marki Bella i Eva Sun. Utytuowane kandydatki otrzymały dodatkowo kosmetyki Marki Farmona, Paul Sagane i produkty Firmy Magsped, wyłącznego importera kawy Caffe Jaguari.

W gali finałowej natomiast wszystkie kandydatki otrzymają stroje kąpielowe Firmy Spin, odzież firmy India Collection i bieliznę marki Hanesbrands Europe, produkty marki Bella, kosmetyki marki Eva Sun, Farmona i Paul Sagane, a także biżuterię marki Semantica.

Dodatkowo finalistki konkursu otrzymają kino domowe i telewizor ufundowane przez Firmę Pujan, a także disckmany i wieżę stereo ufundowane przez Dom Brokerski Negocjator.


Kilka informacji o kandydatkach:

KANDYDATKA NR 2 Agata Adamczuk - 16-letnia Elblążanka. Uczennica Gimnazjum nr 7. Ma 166cm wzrostu, wymiary :82/61/93. Zodiakalny skorpion, dlatego jej główną cechą charakteru jest impulsywność, pomysłowość, i przedsiębiorczość. Lubi taniec, zwłaszcza nowoczesny.

KANDYDATKA NR 6 Natalia Witkowska, szesnastoletnia Elblążanka. Mierzy 170 cm, wymiary 83/70/90. Uczennica gimnazjum nr 7 w Elblągu. W wolnych chwilach uprawia sport i tańczy. Natalia to zodiakalny bliźniak.

KANDYDATKA NR 8 Marlena Kozłowska. Pochodzi z Raszyna. Ma 18 lat,173 cm wzrostu, wymiary: 91/61/91. Uczennica Liceum Ogólnokształcącego. Interesuje się tańcem, moda i fotografią. Jest zodiakalnym wodnikiem w związku z tym cechuje ją duża wyobraźnia i wrażliwość na drugiego człowieka.

KANDYDATKA NR 10 Agnieszka Kochanowska - rodowita Elblążanka. Ma 16 lat,174 cm wzrostu, wymiary:86/66/90. Uczennica Gimnazjum nr 7 w Elblągu. Interesuje się muzyką, tańcem i śpiewem. Aga to osoba spontaniczna, radosna i szczera.
Wszystkie aktualności