Arena Tourism Poland

  • Opublikowany: 9 października 2013

W dniach 10 - 12 październik 2013 w Ostródzie odbędą się  targi turystyczne Arena Tourism Poland pod hasłem Spa&Wellness, na których Mierzeja Wiślana będzie prezentować swoje oferty.
Dwa pierwsze dni targów Arena Toursim Poland - 10 i 11 października 2013 r. skierowane będą wyłącznie do przedstawicieli branży turystycznej. Sobota 12 października będzie dniem otwartym i wstęp na teren Areny Ostróda będzie BEZPŁATNY.
 
W trakcie dnia otwartego każdy odwiedzający będzie miał możliwość zakupu:
- ofert last minute,
- kosmetyków,
- voucherów,
- wszelkich usług proponowanych przez wystawców.


Zachęcamy do czynnego uczestnictwa w targach turystycznych. Tego rodzaju targi dają możliwość spotkań przedstawicieli branży turystycznej z partnerami biznesowymi z Polski oraz zagranicy. Formuła B2B tego wydarzenia zapewni jego uczestnikom wysoką jakość kontaktów oraz unikalną możliwość skorzystania z oferty rynku turystycznego. Proponowany przez organizatorów program Hosted Buyer’s daje możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów handlowych z touroperatorami, m.in. z Rosji i Niemiec.
 
Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem Spa&Wellness. Zdrowy tryb życia i dbanie o własne ciało uczyniliśmy dziś mottem współczesnego turysty. 
 
Arena Tourism Poland odbędzie się w Ostródzie w nowoczesnym Centrum Targowo – Konferencyjnym Warmii i Mazur Arena Ostróda, które dysponuje 20 000 m kw. powierzchni wystawienniczej, co daje trzecią pozycję pod względem wielkości w Polsce. Hala położona jest w otoczeniu mazurskich jezior i hoteli o wysokim standardzie, tuż przy drodze krajowej nr 7, prowadzącej z Gdańska do Warszawy, a jednocześnie - blisko wschodniej granicy, co ułatwia nawiązywanie międzynarodowych relacji biznesowych z tą częścią Europy.

 

Program targów