Lato z Radiem zagrało w Stegnie 12.08.2013

Wczorajszy koncert Lata z Radiem przeszedł do historii jako bardzo udany. Dopisała pogoda, frekwencja oraz humory. Zabawni prowadzący: Roman Czejarek oraz Bogdan Sawicki wzbudzili wielką sympatię widzów. Wspaniałe konkursy z udziałem publiczności z atrakcyjnymi nagrodami cieszyły się ogromną popularnością. “Maszyna do podróży w przeszłość” zmieniła piękne panny w seksowne foczki, dowiedzieliśmy się , że warkot silnika możemy pomylić z odgłosem wydawanym przez sowy, a Pani z Pasłęka, która nie pracuje w sklepie zna ceny wszystkich produktów spożywczych na pamięć. 
Podczas konkursu było mnóstwo atrakcji dla dzieci: konkursy plastyczne, malowanie twarzy, zjeżdżalnia i zamek pneumatyczny oraz skoki na euro bungee.
Pełnoletni widzowie najchętniej przesiadywali w miasteczku Żubra, choć również rejestrowali się w namiocie ZUSu oraz oraz odwiedzali Centrum Energetyczne, w którym mogli dowiedzieć się jak obniżyć swoje rachunki za prąd. 
Nie zabrakło również wzruszającego momentu w którym Centrum Energetyczne spełniło marzenie niepełnosprawnej dziewczynki i podarowało jej laptopa z dostępem do Internetu. 
Impreza Lata z Radiem to przede wszystkim koncerty. Na Stegnieńskiej scenie dla najmłodszych zespół Robi Show zaśpiewał piosenki Brzechwy. Supportem przed koncertami wielkich gwiazd był zespół Hamak Band, stworzony specjalnie na potrzeby trasy Lata z Radiem. Chłopaki zaśpiewali covery polskiej piosenki, choć nie zabrakło własnych aranżacji. “Hej dziewczyno, spójrz na fokę ona przypomni Lato z Radiem w Stegnie Ci...”

Zespół Enej porwał wszystkich do zabawy. Zaśpiewali prawdziwie energetyczne kawałki ze swoich płyt. Świetnie bawili się nawet ci, którzy nie są wielkimi fanami folku. Zespół tryskał pozytywną energią zarażając wszystkich zgromadzonych pod sceną. Publiczność wprost nie pozwalała im zejść ze sceny.
Musieli jednak zrobić miejsce królowej polskiej piosenki - Maryli Rodowicz, która śpiewała “na życzenie”. Dosłownie zbierała zamówienia na piosenki, a że jej repertuar jest bardzo bogaty, dlatego koncert trwał do późnych godzin nocnych. 
Każdy, kto wczoraj był na koncercie Lata z Radiem wyszedł z niego bardzo zadowolony. 


Wszystkie aktualności