Lato z Radiem zagrało w Krynicy Morskiej 29.07.2013

Weekend na Mierzei Wiślanej upłynął w cudownej aurze. Słońce świeciło mocno, temperatury były w granicach 30 stopni, ale na plaży cudownie orzeźwiała lekka bryza. Woda w morzu ciepła, piasek gorący, a na plaży mnóstwo rozgrzanych ciał.

Dodatkowo w Krynicy Morskiej w sobotę odbył się koncert Lata z Radiem.

Bawiliśmy się od godz. 16.00 rozpoczynając blokiem dla najmłodszych w tematyce poezji dla dzieci Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. Dzieci wraz z prowadzącymi z radością śpiewały najbardziej znane wiersze m.in. Pomidor, Zapałka oraz Pan Hilary.

Koncertową część Lata z Radiem rozpoczął zespół Hamak Band, który zagrał covery polskiej piosenki wprowadzając we wspaniały nastrój coraz liczniej gromadzącą się publiczność. Aby podnieść emocje prowadzący co jakiś czas organizaowali konkursy dla publiczności w których można było wygrać gadżety oraz tegoroczną maskotkę Lata z Radiem - pluszową foczkę.

Gwiazdą wieczoru była grupa Pectus znana z kawałków Barcelona, Oceany czy Szkoła Marzeń. Publiczność nie pozwoliła im zejść ze sceny - bisowali aż dwa razy.

Niewątpliwie największą atrakcją był występ, a raczej wielkie show Dody. Artystka przygotowała na występ w Krynicy Morskiej prawdziwą ucztę dla oka i ucha. Już samo jej przybycie na koncert - motorówką, (niecodzienne, ale bardzo wygodnie zważywszy na sobotni wzmożony ruch samochodowy) wzbudziło wiele emocji. Doda zaprezentowała różne oblicza: to grzecznej stweardessy na pokładzie samolotu, to ratownika medycznego “mknąc” na łodzi ratunkowej po scenie, to buszmenki... nie sposób wymienić wszystkich kreacji artystki. Trudno też zdecydować w której wyglądała najpiękniej...

Nawet najwięksi sceptycy po sobotnim koncercie muszą oddać Dodzie, że koncertować to Ona potrafi - było super. A zwieńczeniem sobotniego koncertu Lata z Radiem był przepiękny pokaz sztucznych ogni.


Następny koncert Lata z Radiem na Mierzei Wiślanej 11 sierpnia w Stegnie. Gwiazdami wieczoru będzie ENEJ oraz Maryla Rodowicz. Zapraszamy serdecznie. 


Wszystkie aktualności