Gdańskie Targi Turystyczne 08.04.2013

 

Już w piątek w Gdańsku rozpoczynają się największe w północnej Polsce targi turystyczne - GTT 2013. Oferty z Mierzei Wiślanej będzie można znaleźć na wspólnym stoisku gmin Stegna, Sztutowo oraz Krynicy Morskiej. Prezentować tam będziemy nasze najnowsze katalogi: “Nadmorska Gmina Stegna” oraz “Krynica Morska: tu zawsze świeci Słońce”, które wykonane są w konwencji przewodników turystycznych. Znajdą w nich Państwo opis miejscowości, mapy oraz oferty noclegowe, a także spis atrakcji oraz pomysłów jak ciekawie spędzić urlop na Mierzei Wiślanej. 
Serdecznie zapraszamy 12 i 13 kwietnia w godz. 10-18 oraz 14 kwietnia w godz. 10-17
Miejsce targów - nowo wybudowane centrum wystawiennicze AMBEREXPO, ul. Żaglowa 11, Gdańsk. 
Gdańskie Targi Turystyczne znajdują się w czołówce najlepszych targów turystycznych w Polsce - ponad 10 tysięcy odwiedzających z kraju i zagranicy; ponad 300 wystawców z Polski i zagranicy. Wśród wystawców: narodowe i regionalne organizacje promocji turystycznej, touroperatorzy, biura podróży, agencje turystyczne, baza turystyczna, przewoźnicy.
Wstęp na targi:
» publiczność - bilety: normalny 6 zł, rodzinny 12, ulgowy 2 zł.
» branża - bezpłatnie: po zarejestrowaniu się online lub w Punkcie Rejestracji Gości przy wejściu na hale wystawiennicze
» bilet na targi GTT 2013 upoważnia do zakupu biletu do zwiedzania stadionu PGE ARENA Gdańsk w promocyjnej cenie 5 zł!
 
salony towarzyszące:
» ACTIVITY EXPO Salon Sportu i Rekreacji
» KAJAK EXPO Salon Łodzi Turystycznych i Rekreacyjnych
» TRAVEL&LOVE Salon Podróży Romantycznych i Poślubnych

Wszystkie aktualności