Katalog o Krynicy Morskiej już w przygotowaniu

  • Opublikowany: 11 marca 2013

 

Wydany w ubiegłym roku przez Burmistrza Miasta i Lokalną Organizację Turystyczną katalog - przewodnik “Krynica Morska tu zawsze świeci słońce” spotkał się z dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających zarówno nasze stoisko na targach turystycznych, jak i w punktach informacji turystycznych w Krynicy Morskiej oraz regionie. Ponieważ zeszłoroczny nakład został wyczerpany, a sezon targów turystycznych zbliża się wielkimi krokami, Burmistrz Miasta Krynica Morska wspólnie z Lokalną Organizacją Turystyczną w Krynicy Morskiej podejmuje się wznowienia wydania katalogu-przewodnika o Krynicy Morskiej formatu A5, w nakładzie 5.000 szt.

Dzięki podpisaniu umowy o małym ruchu przygranicznym obserwujemy coraz większe zainteresowanie naszym miastem ze strony Rosjan z obwodu Kaliningradzkiego. Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom w tegorocznej edycji katalogu dodajemy rosyjską wersję językową. Katalog będzie zawierał trzy wersje językowe: polską, rosyjską i angielską. Katalog zabierzemy na wszystkie workshopy w Kaliningradzie, w których Krynica Morska bierze udział. Pierwszy już 10 kwietnia 2013 r.

 

W katalogu znajdziemy następujące informacje: mapę miasta Krynica Morska, krótki rys historyczny i opis miasta, ważne i ciekawe miejsca w Krynicy Morskiej z podaniem adresów, telefonów i lokalizacji, pomysły na niepogodę. W dalszej części katalogu umieścimy jak najpełniejszą ofertę bazy noclegowej, gastronomicznej, rekreacyjnej i rozrywkowej w Krynicy Morskiej, Piaskach oraz Przebrnie (hotele, pensjonaty, ośrodki wczasowe, wille, kwatery prywatne, restauracje, bary, szkoły windsurfingu, itp).

 

Przedsiębiorcom prowadzącym działalność na terenie naszego miasta pozostaje zamówić odpowiedni dla swojej działalności format. Dzięki zaangażowaniu Burmistrza Miasta w wydanie katalogu ceny za umieszczenie obiektu nie są wysokie i zaczynają się od 150 zł + VAT za 1/4 formatu A5. Jest to wydatek jednorazowy – opłata za umieszczenie swojego obiektu w katalogu.

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani zamieszczeniem reklamy swojego obiektu (noclegowego, gastronomicznego bądź atrakcji) w katalogu, prosimy o zgłoszenie w nieprzekraczalnym terminie do 20 marca 2013 r. Pierwszy workshop w Kaliningradzie już 10 kwietnia, a pierwsze targi, na które chcemy zabrać katalog odbywają się w dniach 12-14.04.2013, pozostało więc mało czasu!!!

 

Pobierz deklarację

 

Deklarację rezerwacji miejsca w katalogu można składać w następujący sposób:

- Osobiście – Urząd Miasta Krynica Morska ul. Górników 15 pok. 13, Pan Konrad Mądry

- Osobiście – Centrum Informacyjno - Turystyczne w Krynicy Morskiej ul. Żeromskiego 6

w godz. 10.00 - 22.00

- faxem na numer 55 / 239-60-41

- mailem: lot@krynicamorska.pl, w tytule maila proszę wpisać: KATALOG 2013

 

Osobą koordynującą tworzenie katalogu jest p. Dorota Jaskulska,

- tel. 55 / 239 60 44, tel. kom. 608 / 500 588, od poniedziałku do piątku w godz. 8.30-16.00

- szczegółowe informacje i zgłoszenie znajdą Państwo na www.lot.krynicamorska.pl

 

Zachęcamy do współpracy. Wspólna promocja na pewno się opłaci!