Już w niedzielę 21 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

  • Opublikowany: 9 stycznia 2013

 

W niedzielę 13 stycznia 2013 r. w Stegnie, Sztutowie oraz Krynicy Morskiej zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. W tym roku podczas 21 Finału WOŚP zbieramy na ratowanie życia dzieci i godną opiekę medyczną seniorów. Zapraszamy do wypoczynku na mierzei w drugi weekend roku oraz do orkiestrowego grania z nami, w jednym z naszych sztabów. W Sztutowie kwestujemy w Zespole Szkół przy ul. Szkolnej 13 od godz. 15.30, w Krynicy Morskiej w sali widowiskowej Miejskiej Biblioteki Publicznej od godz. 16.00, a w Stegnie w Zespole Szkół przy ul. Powstańców Warszawy 2 od godz.17.00.
W programach każdego sztabu liczne licytacje, konkursy, występy artystyczne, słodkie bufety, a o godz. 20-tej tradycyjne “Światełko do nieba”.
Miło nam jest poinformować, że nasz portal przekazał na licytacje unikalne misie i kubeczki z naszym logo. W zeszłym roku cieszyły się dużym powodzeniem i hojnością zwycięzców aukcji. Mamy nadzieję, że w tym roku również znajdą się ludzie wielkiego serca, którzy licytując nasze gadżety wspomogą orkiestrę.
Przypominamy, że w ubiegłym roku podczas XX Finału WOŚP cała Mierzeja Wiślana zebrała łącznie ponad 21,5 tys złotych. Ile uzbieramy w tym roku? - wszystko zależy od Was!